مجله زندگی

انقلاب اسکوچیچ با تغییر ۱۱ بازیکن تیم ملی/ پرسپولیس با ۵ بازیکن رکوردار شد

انقلاب اسکوچیچ با تغییر ۱۱ بازیکن تیم ملی/ پرسپولیس با ۵ بازیکن رکوردار شد

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران نسبت به دیدار تدارکاتی با سوریه برای بازی‌های مقدماتی جام جهانی تغییرات زیادی در فهرست خود ایجاد کرده است.

انقلاب اسکوچیچ با تغییر ۱۱ بازیکن تیم ملی/ پرسپولیس با ۵ بازیکن رکوردار شد

دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران اسامی ۲۶ بازیکن را برای حضور در اردوی آماده‌سازی کیش و چهار دیدار حساس این تیم در دور برگشت مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ که از ۱۳ تا ۲۵ خرداد در بحرین برگزار می‌شود اعلام کرد.

علیرضا بیرانوند، امیر عابدزاده، پیام نیازمند، محمدرضا اخباری، شجاع خلیل زاده، محمد حسین کنعانی زادگان، مرتضی پورعلی گنجی، مجید حسینی، صادق محرمی، میلاد محمدی، جعفر سلمانی، دانیال اسماعیلی فر، احسان حاج صفی، احمد نوراللهی، سعید عزت اللهی، کمال کامیابی نیا، وحید امیری، علی قلی زاده، سامان قدوس، علیرضا جهانبخش، مهدی ترابی، سردار آزمون، مهدی طارمی، کریم انصاری فرد ، کاوه رضایی و مهدی قائدی نفرات دعوت شده به تیم ملی کشورمان هستند.

محمد رشید مظاهری، حامد لک، سیامک نعمتی، مهدی تیکدری، عارف آغاسی، ابوالفضل جلالی، امید ابراهیمی، امید نورافکن، عارف غلامی، اللهیار صیادمنش و سجاد شهباززاده که به اردوی قبلی تیم ملی برای دیدار دوستانه با سوریه دعوت شده بودند، در فهرست جدید سرمربی کروات تیم ملی جایی ندارند. البته پیش از آغاز رسمی آن اردو مظاهری و غلامی به دلیل ابتلا به کرونا از لیست تیم ملی کنار گذاشته شدند.

در بین بازیکنان دعوت شده پرسپولیس با ۵ بازیکن رکوردار است و پس از این تیم هم سپاهان با سه ملی پوش قرار گرفته است. استقلال و تراکتور هم سایر تیم های لیگ برتری ایران هستند که در فهرست نهایی تیم ملی برای دور برگشت مقدماتی جام جهانی نماینده دارند و از این تیم ها یک بازیکن به اردو دعوت شده است.

۱۶ بازیکن لژیونر هم با نظر اسکوچیچ در لیست نهایی تیم ملی برای دیدارهای برگشت با هنگ کنگ، کامبوج، عراق و بحرین حضور دارند که ۴ بازیکن شاغل در لیگ بلژیک (علیرضا بیرانوند، علی قلی زاده، کاوه رضایی و میلاد محمدی) در تیم ملی حضور دارند. از لیگ پرتغال (عابدزاده، سلمانی و طارمی)‌ هم سه بازیکن در اردوی تیم ملی شرکت خواهند کرد.

از کشور قطر(خلیل‌زاده) انگلیس (جهانبخش و قدوس) کرواسی (محرمی) دانمارک (عزت‌اللهی) یونان (انصاری‌فرد) روسیه (آزمون) ترکیه (حسینی) و چین (پورعلی‌گنجی) هم دیگر لژیونرهای فوتبال ایران خود را به اسکوچیچ معرفی خواهند کرد.

غیبت امید ابراهیمی و رامین رضاییان، علی کریمی و امید نورافکنِ مصدوم از دیگر نکات قابل توجه اردوی تیم ملی در اردوی کیش و حور تیم ملی در منامه خواهد بود.

تیم ملی فوتبال ایران در اولین بازی در دور برگشت انتخابی جام جهانی، روز ۱۳ خرداد به مصاف هنگ‌کنگ می رود و در روزهای ۲۳،۱۷ و ۲۵ خرداد هم به ترتیب مقابل بحرین، کامبوج و عراق قرار می‌گیرد.

منبع: فارس

ویژه :

منبع

انقلاب اسکوچیچ با تغییر ۱۱ بازیکن تیم ملی/ پرسپولیس با ۵ بازیکن رکوردار شد
www.khanefootball.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا