مجله

ترفندهایی که تو خانه تکانی و بازسازی (فیلم)

عکس پروفایل خونه تکونی 99 ✔️پروفایل خونه تکونی خنده دار

عکس پروفایل خونه تکونی 99 رو می تونی از اینجا انتخاب کنی. گلچینی از ده ها تصاویر جذاب و دیدنی مناسب پروفایل خونه تکونی خنده دار -ادبی و ..

عکس پروفایل خونه تکونی 99 ✔️پروفایل خونه تکونی خنده دار

خونه تکونی یکی از رسم های سنتی ایرانی هاست که روزهای آخر سال را به کابوس تبدیل می کنه. البته مشابه این رسم در کشورهای دیگه هم هست که بهش نظافت بهاره می گن. من نمی دونم این رسم از کجا پاش به خونواده های ایرانی باز شده ولی هر چی که هست باعث میشه اسفند رو همه خانواده ها مث اسپند رو آتیش بشن. این بالا و پایین پریدنا همش برای اینه که خونه و زندگی برای سال جدید حسابی برق بزنه و برای سال جدید آماده بشیم. حتی خیلی ها عکس پروفایلشون رو هم مناسب این ایام، تغییر دادن. بازار عکس پروفایل خونه تکونی ۹۹ این روزها حسابی داغه از عکس های طنز و خنده دار گرفته تا عکس نوشته های ادبی، در بین عکس پروفایل خونه تکونی عید دیده میشه.

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

قبل از هر چیز بگم که ما همیشه در کنارتون هستیم. همونطور که در طول سال هر وقت که به تعمیرکار یا نظافتچی احتیاج داشتین با هوم سرویز تماس گرفتین، این روزهای آخر سال هم می تونین روی کمک تیم حرفه ای هوم سرویز، حساب کنین. از حق نگذریم خونه تکونی با همه شیرینی که داره، سخت و خسته کننده هست. اگر از پس بشور و بساب و رفت و روب قبل از عید نوروز بر نمیایین با ما تماس بگیرید.

خونه تکونی را با ما آسانتر تجربه کنید چون همیاران هوم سرویز به خوبی با فوت و فن نظافت منزل آشنایی دارن. از تمیزکاری های داخل منزل گرفته تا نظافت مشاعات، همه رو به ما بسپارید. نگران کرونا و این داستانا هم نباشین همه نظافتچی های هوم سرویز دارای کارت سلامت هستن و مرتب از نظر سالم بودن تست میشن. کارگر نظافت با رعایت پروتکل بهداشتی درب منزل حاضر میشه و همه کارهای خونه تکونی رو انجام میده. چی از این بهتر! راستی اگر هنوز، عکس پروفایل خونه تکونی ۹۹ رو انتخاب نکردی برات پیشنهادهای جالبی دارم که می تونی ازش ایده بگیری.

خانه تکانی نوروزی سنتی دیرین

در بین تصاویری که کاربرها برای عکس پروفایل خونه تکونی عید در نظر گرفتن، بعضی ها واقعا جلب توجه هستن. پروفایل خونه تکونی طنز، فلسفی، ادبی و …. به همراه دست نوشته های مختلف، می تونه ایده مناسبی برای تغییر پروفایل باشه که با حال و هوی این روزها هم هماهنگی داره. این نمونه ها رو از بین صدها عکس پروفایل خونه تکونی عید براتون گلچین کردم. شاید این عکس ها بتونه ایده خوبی برای پروفایل جدیدت باشه. اول از همه به سراغ پروفایل های ادب گونه بریم. پروفایل خونه تکونی نزدیکه متن فلسفی

جامع ترین چک لیست کارهای خانه تکانی نوروز ۱۴۰۰

این متن ها به همراه یک تصویر خاص می تونه برای عکس پروفایل خونه تکونی مناسب باشه. هر من ادبی فلسفی رو که دوست داری از سخنان بزرگان یا حتی از ذوق خودت انتخاب کن. این سبک پروفایل مخصوص افرادی هست که به ادبیات و فرهنگ، علاقه دارن.

هر بار که خانه را می تکانیم چیزهایی را پیدا می کنیم که مدت ها دنبالش می گشتیم حالا تو بگو دل را بتکانم، تو را پیدا می کنم؟

نظرتون در مورد این گوگولیا چیه؟ 

همه جا رو برق بندازم تا مامان خوشحال بشه

وای تا همه جا رو تمیز نکنم خبری از شام نیست

طرفداران طنز همگی عکس پروفایل خونه تکونی ۹۹ خودشون رو با ملاحت خاصی انتخاب کردن. معمولا پروفایل خونه تکونی خنده دار خیلی طرفدار بیشتری داره. شاید علتش اینه که ذاتا ما مردمی طناز و طنز پرور هستیم. در فرهنگ ایرانی همیشه سعیی شده مسائل جدی به صورت طنز مطرح بشه. شاید بعضی از این پروفایل ها با هدف خاصی، انتخاب شده باشه ولی هر چه که هست برای لحظاتی لبخند رو بر لب های بیننده میاره.

ی دقه سر اون لباسشویی رو نگه دار زیرشو جارو کنم. مگه نون نخوردی ی کم بالاتر نگهدار دیگه

حتی در ادبیات فاخر ایرانی از طنزهای ملانصرالدین و بهلول و …. زیاد گفته شده که هنوز هم این بداهه های طنزگونه، دهان به دهان می چرخه. اگر حرف خاصی توی دلت مونده که می خوای در این روزهای آخر سال به بقیه بگی، تصویر پروفایل خونه تکونی رو تغییر بده. در ادامه به این نمونه ها توجه کنین بعضی از پروفایل ها انگار داره با زبون بی زبونی می گه واقعا خونه تکونی خسته کننده اس

ایام زیبای خانه تکانی نزدیک است از من به شما نصیحت ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺟﻮﺭﯼ ﮐﺎﺭ ﮐﻨﯿﺪ ﮐﻪ ﺑﻘﯿﻪ ﮐﺎﺭ ﻧﮑﺮﺩﻧﺘﻮنو ﺗﺮﺟﯿﺢ ﺑﺪﻥ

سنت دیرین خونه تکونی دستمایه بسیاری از شعرها هم شده. خیلی از شاعران خوش قریحه با شیرینی تمام از مشکلات و پیامدهای خانه تکونی گفتن. اگرچه گاهی این شعرها بزرگنمایی شده ولی حکایت از دغدغه مردم داره. از حق نگذریم خونه تکونی عید کار بسیار خسته کننده و دشواری هست. پیشنهاد می کنم کارها رو با چاشنی طنز انجام بدید تا ساده تر بشه برای شروع هم یک شعر ناب به همراه یک عکس پروفایل خنده دار برای خونه تکونی انتخاب کنین.

می تکانم خانه را چون زلزله چون که خانم کرده اینک ولوله گفته پوستت میکنم ای نازنین یا میشوری، یا میسابی،یا همین راه دیگر هم جلو پایم نهاد راه نه، یک چاه در راهم نهاد گفته است یا آنچه من گویم شود یا که فردا مهر من اجرا شود

ترفندهای خانه داری برای عید نوروز ۱۴۰۰

قابل توجه آقایان قیمت سکه روز به روز بیشتر می شه پس بهتره بدون چون و چرا، کارهای خونه تکونی رو انجام بدین.

خانه تکانی کمرم را شکست گردن و این بال و پرم را شکست شستن فرش آخ چه حالی گرفت بارکشی ، شافنرم را شکست اول شب ، موقع تعویض لامپ لوستر افتاد و سرم را شکست بعد از آن هم کمد افتاد روم بینی ناز و جگرم را شکست خورد ترک پله ی آن نردبان دنده و پهلو و برم را شکست صندلی از بخت بدم لیز بود یک دو سه جای دگرم را شکست دسته ی پارو به سرم خورد سخت عینک و این چشم ترم را شکست

آقا با این وضع پیش بری دیگه هیچ جای سالم توی بدنت باقی نمی مونه. چرا خودتو اذیت می کنی یک زنگ بزن فوری کارگر نظافتچی برای خونه تکونی به خونت میاد و کارها رو سه سوته برات انجام می دن. شماره تلفن هوم سرویز رو که داری؟ بالای همین صفحه هم شماره تماس و لینک سفارش هست.

این سبک پروفایل ها را شاعر پیشه ها بیشتر دوست دارن. در فرهنگ کهن پارسی ده ها نمونه می بینی که به نوعی اشاره به نوروز باستانی و خونه تکانی دارند. برای طرفداران شعر سپید شعر زیبایی از مهدی اخوان ثالث در باره خانه تکانی رو انتخاب کردم که برای کپشن اینستا هم جالب می تونه باشه. البته این سبک کارها مخاطب خاص داره .

عید آمد و ما خانه ی خود را نتکاندیم گردی نستردیم و غباری نستاندیم دیدیم که در کسوت بخت آمده نوروز از بیدلی ،آن را ز در خانه برآندیم هر جا گذری، غلغله ی، شادی و شور است ما آتش اندوه به آبی ننشاندیم آفاق پر از پیک و پیام است، ولی ما پیکی ندواندیم و پیامی نرساندیم احباب کهن را نه یکی نامه بدادیم و اصحاب جوان را، نه یکی بوسه ستاندیم من دانم و غمگین دلت، ای خسته کبوتر سالی سپری گشت و ترا ما نپراندیم صد قافله رفتند و به مقصود رسیدند ما این خرک لنگ، زجویی نجهاندیم مانند افسون زدگان، ره به حقیقت بستیم و جز افسانه ی بیهوده نخواندیم از نه خم گردون، بگذشتند حریفان مسکین من و دل در خم یک زاویه ماندیم طوفان بتکاند مگر “امید” که صد بار عید آمد و ما خانه خود را نتکاندیم

سرویس خانه‌تکانی ویژه عید نوروز

می دونم باورش سخته که ملکه ای مثل من هم خونه تکونی رو خودش انجام بده. انتظارش رو نداشتی نه؟

خانه تکانی عید و آلودگی هوا

برای تجربه خونه تکونی راحت و بی دردسر با ما تماس بگیرید. هوم سرویز مثل همیشه در کناز شماست. حتی در این لحظات سخت تمیزکاری و نظافت قبل از عید نوروز هم می تونین روی کمک های همیاران نظافتچی حساب کنید. یک پکیج کامل ویژه خونه تکونی براتون در نظر گرفتیم که همه مواردی رو که لازم دارین یکجا شامل میشه. از خدمات خشکشویی مبل و پرده شویی و قالیشویی گرفته تا نظافت داخل منزل و تمیز کاری پارکینگ و راه پله رو می تونین یکجا سفارش بدین. ساده ترین راه برای سفارش هم اینه که از روی اپلیکیشن هوم سرویز درخواست سرویس خونه تکونی رو انتخاب کنین. بلافاصله از طرف تیم پشتیبانی برای هماهنگی تماس گرفته میشه. منتظر همیاران هوم سرویز در روز و ساعت انتخابی باشین و حتما در اون روز یک نفر در خونه حضور داشته باشه.

قبل از اینکه خیلی دیر بشه سرویس خونه تکونی عید هوم سرویز رو رزرو کنید

۰۲۱-۹۱۰۰۱۳۳۲

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه *

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

خانه‌تکانی آسان

خانه‌تکانی شب عید به ترفندهایی نیاز دارد که بتوانیم زود و باکیفیت‌ از پس آن برآییم. ترفندهایی که اگر با نظم در انجام آن پیش برویم، احتمالاً کابوس هر سال تمیزکردن خانه را پشت سر خواهیم گذاشت.

خانه‌تکانی آسان

به گزارش همشهری آنلاین، ترفندهای ساده و کاربردی که به کار تمیز کردن خانه در خانه‌تکانی می‌شود، بیش از اینکه کار خارق‌العاده‌ای باشد، راه‌حل‌هایی از افرادی است که آن‌ها هم دل خوشی از شب عید ندارند.

بیشتر بخوانید: 

خانه‌تکانی آسان | ۱۰ نکته طلایی برای تمیز کردن آشپزخانه

پنج روش برای تمیز کردن خانه با مواد طبیعی

چگونه بازسازی کنیم؟ | ۵ اشتباه در تعمیر آشپزخانه

«ایرنا» چند ترفند را بیان کرده که با آنها شب عید راحت‌تری خواهیم داشت:

۱. درهای فلزی: درها در طول سال علاوه بر غبار، کثیفی‌ها و خرده‌ریزهایی گرفته که بهتر است قبل از تمیز کردن شیشه، چارچوب فلزی آن را پاک کنید. حتما در مرحله بعدی شیشه‌ها را غبارروبی کنید.

۲. شستن فرش: حتما در مورد فرش‌های دستباف با رنگ‌های طبیعی حساس باشید. بسیاری از آن‌ها را نمی‌توانید در خانه بشویید. در شستن فرش دقت کنید که فرش، نم‌دار نماند که موجب پوسیدگی آن می‌شود. بهترین مایع برای شستن فرش، شامپوفرش‌هایی است که به الیاف فرش صدمه نمی‌زند. سعی کنید این کار را به ماه قبل از عید موکول نکنید و در بهمن ماه کار فرش‌ها را تمام کنید. 

۳. تمیز کردن مبلمان: مدت‌ها روی مبل می‌نشستیم و در نتیجه تمیزی اولیه خود را از دست داده‌اند. کمی شامپوی فرش را داخل آب بریزید. با تور یا گازهای پزشکی، از کف روی آن بردارید و روی مبلمان بکشید. احتمالاً شما هم از نتیجه شگفت‌زده خواهید شد. 

Hamshahri Online

۴. پرده‌: تور پرده‌ها را با پودر صابون یا پرده‌شوی بشورید. آستر پرده هم اهمیت دارد و حتما آن را نیز بشویید. اگر به تمیزی پرده‌ها اهمیت می‌دهید، حتما از اینکه پنجره خانه درز ندارد مطمئن شوید. این درزها تأثیر زیادی در کثیف شدن پرده‌ها دارند. دکور پرده‌ها کار تمیزی هرسال نیست. یک ترفند مهم، نصب پرده‌ها در حالت نم‌دار است که در اغلب تورها، نیاز به اتو را از بین می‌برد.

۵. لوستر: یک پارچه را که پرز نمی‌دهد انتخاب کنید. اگر به لکه حساس هستید، از مخلوط آب و سرکه استفاده کنید. حتما دقت کنید که لامپ‌ها داغ نباشند. اگر لوستر شما بالای میز یا وسایل زینتی قرار دارد، قبل از تمیز کردن پتوی نرمی روی آن بگذارید تا اگر قطعه‌ای از لوستر جدا شد، میز و وسایل زینتی را زخمی نکند.

۶. تغییر دکوراسیون: این کار نباید باعث برهم زدن آرامش شما شود. ممکن است عادت داشته باشیم که هر سال تغییری را در آستانه سال نو انجام بدهیم، اما باید دقت داشته باشیم برخی کارها ممکن است بیش از تغییری که باعث آرامش ما هم نمی‌شود، در تغییر روحیه ما موثر باشند. به عنوان مثال اضافه کردن گیاهان و کوسن‌های رنگی در خانه می‌تواند مفیدتر واقع شود.

بیشتر بخوانید:

 ۱۰ ایده‌ کم‌خرج برای تغییر در دکوراسیون خانه‌

خانه‌مان را چگونه بچینیم؟ | ۵ اشتباه رایج در دکوراسیون داخلی

۷. به بوی خانه اهمیت بدهید: بد نیست در سال جدید یک ترفند که خانه شما را دلچسب‌تر می‌کند را جزئی از عادت‌های خودتان کنید. روشن کردن شمع و عود، استفاده از خوشبوکننده‌های طبیعی خانه مانند دارچین و وانیل روی بوی خانه اثر می‌گذارند.

۸. آشپزخانه: آشپزخانه را زودتر شروع کنید. هفته‌ای یک یا دو کابینت تمیز کنید تا فشار کاری آشپزخانه که اغلب پرکارترین نقطه خانه است، شما را آزار ندهد.

۹. اتاق خواب: حتما کمدها را وارسی کنید و لباس‌هایی را که نمی‌پوشید اهدا کنید. کمدهای همه ما پر از لوازمی است که سال‌ها ی سال به درد ما نمی‌خورد و برای روز مبادا حتی از خانه‌ای به خانه دیگر حملشان کرده‌ایم. بهتر است لوازم خودتان را چارچوب بدهید و در جعبه‌های مقاوم تقسیم‌بندی کنید.

۱۰. سرویس بهداشتی: حتما به نظافت سرویس‌های بهداشتی اهمیت بیشتری بدهید. علاوه بر تمیز کردن هفتگی آن، تلاش کنید برای خانه‌تکانی شب عید قفسه‌های داخلی را سر و سامان بدهید و در و پنجره آن را به دقت تمیز کنید. یکی از بهترین تمیز کننده‌ها برای سرویس‌های بهداشتی، جوش شیرین و سرکه است که ضدعفونی کننده قوی است.

بیشتر بخوانید:

چطور از جوش‌شیرین و سرکه در نظافت منزل استفاده کنیم؟

 این ۱۱ وسیله را نباید در سرویس‌ بهداشتی گذاشت

ترفندهایی که تو خانه تکانی و بازسازی (فیلم)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا