مجله زندگی

خط چشم کشیدن با خط چشم ماژیکی

خط چشم کشیدن با خط چشم ماژیکی

آرایش کردن و میکاپ صورت از لذت بخش‌ترین کارهای روزمره بانوان است. میکاپ به شکل‌های مختلفی انجام می‌شود. چشم‌ها اصلی‌ترین بخش آرایش صورت هستند و در صدر

خط چشم کشیدن با خط چشم ماژیکی

آرایش کردن و میکاپ صورت از لذت بخش‌ترین کارهای روزمره بانوان است. میکاپ به شکل‌های مختلفی انجام می‌شود. چشم‌ها اصلی‌ترین بخش آرایش صورت هستند و در صدر میکاپ قرار دارند. در یک چهره بدون آرایش چشم‌ها۸۰ درصد زیبایی صورت را تأمین می‌کنند . حال در چهره میکاپ شده نیز آرایش چشم از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و بیشتر جلب توجه می‌کند. گاهی یک خط چشم ساده یا یک ریمبل مژه به قدری روی زیبایی چهره اثر می‌گذارد که باور کردنی نیست. از این رو خانم‌ها به انواع خط چشم مخصوصاً نوع ماژیکی آن علاقه زیادی دارند. در ادامه راجع به خط چشم کشیدن با خط چشم ماژیکی بیشتر صحبت کرده و علت محبوبیت آن را بیان می‌کنیم.

خط چشم کشیدن با خط چشم ماژیکی

هر چند خط چشم ماژیکی جزو جدیدترین لوازم آرایشی مربوط به چشم است اما فلسفه کشیدن خط چشم و یا سرمه به سالیان دوری برمی‌گرد. در گذشته مادر بزرگ‌ها برای تقویت سوی چشم‌های خود بادام تلخ را سوزانده و سرمه تهیه می‌کردند و بر چشمان خود می‌کشیدند. کم کم این ابزار به عنوان یک ابزار آرایشی وارد دنیای لوازم آرایشی شد و محبوبیت بسیاری یافت تا این که انواع مختلفی از خط چشم تولید شده و مورد استفاده قرار گرفتند. در نهایت نیز خط چشم ماژیکی به دلایل مختلفی از سایر خط چشم‌ها پیشی گرفت. قبل از این که دلایل محبوبیت خط چشم ماژیکی را بیان کنیم، علت محبوبیت انواع خط چشم را بیان می‌کنیم. خط چشم از هر نوعی که باشد حالت چشم‌ها را تکمیل می‌کند و زیبایی چند برابری به چشم‌ها می‌بخشد چون به خوبی می‌تواند عیوب چشم‌ها را مخفی کند.

خط چشم کشیدن با خط چشم ماژیکی

همان اندازه که خط چشم کشیدن برای خانم‌ها اهمیت زیادی دارد، چگونگی کشیدن آن نیز دغدغه زیادی برای بانوان ایجاد کرده و گاهی به یک معضل بزرگ تبدیل می‌شود چون کمتر کسی است که بتواند خط چشم را به زیبایی به صورت قرینه بکشد. معمولاً کشیدن این خط بر روی چشم چپ سخت‌تر است چون اکثر افراد با دست چپ خود زیاد کار نمی‌کنند. تنها میکاپ آرتیست‌ها و آرایشگران حرفه‌ای می‌توانند کشیدن خط چشم را به درستی و بدون نقص انجام دهند. ضمن این که خودآرایی بسیار سخت‌تر از آرایش بر روی چهره دیگری است.  بنابراین اگر خط چشمی انتخاب کنید که استفاده از آن راحت باشد و آرایش شما را خراب نکند قطعاً از دغدغه شما حین آرایش کردن می‌کاهد.

نحوه خط چشم کشیدن با خط چشم ماژیکی بسیار راحت است. این خط چشم دقیقاً مانند ماژیک است و مایع آن روی نوک ماژیک غلظت مناسبی دارد. بنابراین یک باره پر رنگ یا کم رنگ نمی‌شود و خطی که با آن بر روی چشم می‌کشید، پهنای یکسانی دارد. برای کشیدن این خط چشم ابتدا نوع خط را مشخص کنید، با چند نقطه مسیر کشیدن خط را مشخص کنید و سپس نقطه‌ها را به هم وصل کنید تا خط دقیقی روی چشم خود بکشید. این کار باعث می‌شود خط دو چشم کاملاً قرینه هم شوند. اگر حالت صورت خود را به سمت بالا قرار دهید و با دستی که خط چشم در آن نیست ابروی خود را بکشید تا مسیر و حالت کشیدن خط چشم بهتر مشخص شود. همچنین بهتر است آرنج خود را به جایی مانند میز تکیه دهید تا تسلط بیشتری داشته باشید.

خط چشم کشیدن با خط چشم ماژیکی

این ابزار مانند سایز لوازم آرایشی توسط برندهای مختلفی تولید می‌شود. هر چند که در اصل ساختار انواع خط چشم ماژیکی یکی است اما کیفیت نوک، میزان ماندگاری، تاریخ مصرف، ثبات رنگ و غیره در برندهای مختلف متفاوت است. به عنوان نمونه خط چشم ulta   کیفیت بسیار بالایی دارد و جزو پر فروش ترین انواع خط چشم ماژیکی است. خط چشم ulta در مقابل کیفیتی که دارد از قیمت مناسبی برخوردار است.

فروشگاه الانزا مشهورترین فروشگاه اینترنتی عرضه کننده انواع لوازم آرایشی است که در ستل ۱۳۹۸ تأسیس شده است. الانزا یک مارکت پلیس بزرگ است که محصولات آرایشی، بهداشتی، مراقبتی، اکسسوری، محصولات مد و زیبایی بسیار متنوعی دارد. شما می‌توانید بهترین خط چشم ‌های ماژیکی را از این فروشگاه ابنترنتی سفارش داده و با قیمت واقعی خریداری کنید. با خرید خط چشم از فروشگاه الانزا حس خوب خط چشم کشیدن با خط چشم ماژیکی را برای خود به ارمغان بیاورید. حتی می‌توانید این وسیله آرایشی را به عنوان هدیه‌ای جذاب به عزیزان خود هدیه کنید. الانزا با برترین و معروف‌تربن برندهای خط چشم در دنیا همکاری می‌کند. برای سفارش و خرید خط چشم ماژیکی در برند دلخواه روی لینک https://elanza.com/ کلیک کرده و وارد سایت شوید. رپورتاژ آگهی /

مطلب قبلی

بیوگرافی لیلا اوتادی

مطلب بعدی

تعبیر خواب رفتن به حج و مشاهده خانه خدا در عالم خواب

منبع

خط چشم کشیدن با خط چشم ماژیکی
www.topnaz.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا