نرم افزار

دانلود بازی Demolition Inc HD 28.81390

دانلود بازی Demolition Inc HD 28.81390

دانلود بازی Demolition Inc HD 28.81390 – تخریب کار برای اندروید + دیتا دانلود بازی Demolition Inc HD برای اندروید بازی تخریب کار برای اندروید + دیتا

دانلود بازی Demolition Inc HD 28.81390

دانلود بازی Demolition Inc HD 28.81390 - تخریب کار برای اندروید + دیتا

| بازی تخریب کار برای اندروید + دیتا |

Demolition Inc HD 28.81390 بازی جدیدی در سبک اکشن و استراتژیک ، مخصوص شما دوست داران خراب کاری در گوشی ها و تبلت های اندرویدی است ! در این بازی شما نقش کارگری شجاع و ماهر با نام Mike را بر عهده می گیرید و با تخریب هایی ویرانگر در سر تا سر زمین ، خرابکاری های بسیاری را در شهرهای مختلف به بار می آورید ! در این بازی شما به مجموعه ای از سلاح های جالب و ابزارها دسترسی دارید که همواره می توانید به تعدادی دیگر از ابزارهای جالب برای تخریب دست پیدا کنید. شما می توانید UFOی مایک را در سراسر زمین حرکت دهید و هرج و مرجی اساسی در شهرستان های مختلف به وجود آورید !

انفجار گاوها ، از بین بردن اتومبیل ها و یا تخریب ساختمان ها اساساً مبتنی بر فیزیک و بسیار واقع گرایانه انجام می شوند. به واقع می تواند گفت در این بازی تمامی چشم اندازها 100% مبتنی بر فیزیک هستند ، میزان آسیب به ساختمان ها ، محل اصابت آسیب و زاویه سقوط کردن آن و … تماماً مشابه با حالت های آن در واقعیت به تصویر کشده شده اند. تعداد 27 حوزه و 8 شهرستان مختلف در انتظار هستند تا شما با ورود به آنان ، هرج و مرجی وصف ناپذیر را به بار آورید و با کسب امتیازهای بیشتر ، اقدام به خرید دستگاه های تخریب حرفه ای تر کنید. هم اکنون می توانید بازی Demolition Inc HD را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

تصاویری از محیط بازی :

Demolition Inc HD1

1) فایل APK بازی را دانلود و نصب کنید.

2) فایل دیتای بازی را دانلود کرده و آن را از حالت فشرده خارج کنید. فولدر مربوطه را به شاخه Android/Obb در کارت حافظه گوشی یا تبلت خود کپی کنید.

تذکر : اگر در کارت حافظه شما در فولدر Android  فولدر Obb‌ وجود ندارد خودتان یک New Folder بسازید و نام آن را به Obb تغییر دهید.

منبع

دانلود بازی Demolition Inc HD 28.81390
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا