نرم افزار

دانلود بازی My Little Chaser 1.5.22

دانلود بازی My Little Chaser 1.5.22

دانلود بازی My Little Chaser 1.5.22 – تعقیب کننده کوچک من برای اندروید دانلود بازی My Little Chaser برای اندروید بازی تعقیب کننده کوچک من برای اندروید

دانلود بازی My Little Chaser 1.5.22

دانلود بازی My Little Chaser 1.5.22 - تعقیب کننده کوچک من برای اندروید

| بازی تعقیب کننده کوچک من برای اندروید |

My Little Chaser 1.5.22 نام یک بازی اندرویدی جدید در سبک سری بازی‌های مسابقه‌ای از استودیوی بازی سازی BEESIDE است. داستان این بازی اندرویدی، روایت جالبی از راننده یک اتومبیل را بازگو می‌کند. او در این باره می‌گوید: «در یک روز آفتابی، در حال رانندگی با خودروی شخصی خود بودم. ناگهان یک اتومبیل دیگر در مسیر ظاهر شد و در پی این اتفاق، برخورد سختی بین اتومبیل‌ها در گرفت. خودروی من بر اثر این تصادف به شدت آسیب دید و اتومبیلی که مسبب این رویداد بود، سریعا فرار کرد. اما او یک سرنخ مهم را از خود برجای گذاشته است. از این رو، من نهایت تلاش خو درا به کار خواهم گرفت تا او را پیدا کنم.»

در این بازی اندرویدی، شما نهایت تلاش خود را به کار خواهید گرفت تا اتومبیل مسبب این تصادف را پیدا کنید. برای انتقام، لازم است که کلیه سرنخ‌های مسیر را ردیابی کنید تا اینکه نهایتا از واقعیت ماجرا پرده‌برداری شود. در این بازی، شما می‌توانید با استفاده از انواع اتومبیل‌ها ماجراجویی تازه‌ای را در سراسر دنیا در پی شبگیرید و با پیش بردن مراحل آن، خودروی خود را نیز مطابق سلیقه‌تان تغییر دهید. هم اکنون می توانید بازی My Little Chaser را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

ویژگی‌های بازی My Little Chaser :

– امکان کنترل آسان

– گرافیک رنگارنگ و زیبا

– دارا بودن 3 حالت مختلف برای بازی کردن

– امکان انتخاب انواع خودروها برای رانندگی

– توانایی یادگیری 6 مهارت جدید برای اتومبیل‌رانی

تصاویری از محیط بازی :

My Little Chaser1 84x150 - دانلود بازی My Little Chaser 1.5.22 - تعقیب کننده کوچک من برای اندروید

منبع

دانلود بازی My Little Chaser 1.5.22
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا