نرم افزار

دانلود تپسی TAPSI 3.16.3 برنامه درخواست آنلاین تاکسی

دانلود تپسی TAPSI 3.16.3 برنامه درخواست آنلاین تاکسی

TAPSI- دانلود برنامه تپسی برای اندروید و iOS آیفون. نصب نسخه جدید و آخرین ورژن آپدیت نرم افزار تپسی مسافر درخواست تاکسی برای گوشی موبایل و تبلت اندروید. تپ‌سی سامانه هوشمند درخواست تاکسی است که از طریق اپلیکیشن موبایل و پنل سازمانی، شما را با سفیران (رانندگان) مرتبط می‌سازد.

دانلود تپسی TAPSI 3.16.3 برنامه درخواست آنلاین تاکسی

TAPSI v3.16.3 – دانلود برنامه تپسی درخواست آنلاین تاكسی اندرویدنرم افزار تپسی مسافر

برنامه تپسی مسافر TAP30‏ تپ‌سی سامانه هوشمند درخواست تاکسی است که از طریق اپلیکیشن موبایل و پنل سازمانی، شما را با سفیران (رانندگان) مرتبط می‌سازد. شما به‌راحتی می‌توانید در هر زمانی از طول روز درخواست خودرو دهید و سفری با کیفیت، ایمن و ارزان را حتی در مسیرهای داخل طرح ترافیک تجربه کنید. تپ‌سی دارای دو نوع سرویس متفاوت شامل عادی و تپ‌سی لاین (اشتراک سفر) است که شما می‌توانید از میان آن‌ها سرویس مورد نظر خود را انتخاب کنید. در پایان سفر با امتیازدهی به راننده، میزان رضایت از سفر را اعلام کرده و تیم تپ‌سی را در بهبود ارائه خدمات یاری دهید.

مراحل استفاده از تپ‌سی:

در طول سفر می‌توانید از قابلیت‌های توقف در مسیر یا انتخاب مقصد دوم استفاده کنید. همچنین با انتخاب گزینه‌ی «امنیت سفر» می‌توانید مشخصات سفر – شامل نام راننده، مدل و شماره خودرو و مسیر سفر – را با نزدیکان‌تان به اشتراک بگذارید. تنها با چند تپ بر روی گوشی هوشمندتان می‌توانید خودرو درخواست دهید، بدون آن که نیاز باشد تماس تلفنی بگیرید یا آدرسی اعلام کنید. هزینه‌ سفرتان به طرز چشم‌گیری کاهش می یابد.

در ضمن، کرایه را قبل از سوار شدن به خودرو ملاحظه می کنید و نیازی به چانه‌زنی با راننده نیست. ما پیشرفته‌ترین اپلیکیشن درخواست خودرو را طراحی کرده ایم و شایسته ترین سفیران را آموزش داده ایم تا شما خدماتی با کیفیت دریافت نمایید. مسیر سفرتان به صورت لحظه ای رصد می شود تا سفری امن داشته باشید. حتی عزیزان شما هم می‌توانند مسیر سفر شما را به صورت زنده دنبال کنند.

سرعت در ارائه خدماتاز زمانی که قصد سفر می کنید تا زمانی که یک خودرو آماده ارائه خدمت به شما باشد فقط چند دقیقه وقت لازم دارید. دغدغه تماس تلفنی ندارید و نیازی نیست هربار آدرس خودتان را اعلام کنید. کافی است اپلیکیشن ما را باز کنید و ظرف چند ثانیه درخواست تاکسی دهید. اپلیکیشن، مکان شما را تشخیص می دهد و راننده را به محل اعزام می کند. به همین راحتی.

سفرهای ارزانهنر ما ارائه خدمات درخواست خودرو به بهینه‌ترین شکل ممکن است. نتیجه این تلاش کاهش 40 درصدی هزینه‌های سفر بوده، بی آنکه به کیفیت خدمات‌مان لطمه ای وارد شود. هزینه سفر را پیش از آغاز سفر ملاحظه می کنید و نیاز به چانه‌زنی با راننده نیست. پرداخت‌ها نیز می تواند به صورت اعتباری یا نقدی انجام شود.

خدمات با کیفیتتپ‌سی پیشرفته‌ترین اپلیکیشن درخواست خودرو را در کشور طراحی کرده تا مسافر و سفیر را به یک نسبت خرسند نگه دارد. تپ‌سی شایسته‌‌ترین سفیران را جذب می نماید و تحت آموزش قرار می دهد تا خدماتی با کیفیت به مسافران محترم ارائه کند.

امنیت سفراپلیکیشن تپ‌سی مسیر سفرها را به طور دائم زیر نظر می گیرد تا از امنیت سفر مسافران اطمینان حاصل نماید. شما می توانید، در حین سفر، لینک سفر خود را به دوستان یا اعضای خانواده خود ارسال کنید تا آنان نیز به صورت زنده مسیر سفر شما را رصد کنند. تپ‌سی از مبداء تا مقصد همراه شما است.

تپسی در چه شهرهایی فعال است؟تهران، کرج، اصفهان، مشهد، شیراز، تبریز، ارومیه، رشت، لاهیجان، انزلی، ساری، یزد، کرمان، قم، اهواز، قائمشهر، بابل، و …

تپسی تلفنیاگه دسترسی به اینترنت ندارید جای نگرانی نیست. شما می توانید از طریق تماس با شماره تلفن تپسی به شماره 1630 به صورت تلفنی و بدون نیاز به اینترنت تپسی تلفنی بگیرید.

کد سفر رایگان تپسی:با وارد کردن کد معرف 3Y0Q3K در هنگام ثبت نام یک سفر رایگان تا سقف 8000 تومان را با تپ‌سی تجربه کنید.کد معرفی: 3Y0Q3K

You can now shake your phone when riding to quickly get to safety and SOS features

حجم فایل: 18.8 مگابایت

نیازمندی نصب: اندروید 4.2 و بالاتر

? در اندرویدگذر ترافیک اینترنت شما نیم بها محاسبه میشود.

منبع

دانلود تپسی TAPSI 3.16.3 برنامه درخواست آنلاین تاکسی
androidgozar.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا