نرم افزار

دانلود مسیریاب وی WAY + نقشه آفلاین 2.9.5.4 برای اندروید + صوتی فارسی

دانلود مسیریاب وی WAY + نقشه آفلاین 2.9.5.4 برای اندروید + صوتی فارسی

دانلود مسیریاب وی WAY + نقشه آفلاین 2.9.5.4 برای اندروید + همراه با راهنمای صوتی فارسی دانلود مسیریاب وی WAY + نقشه آفلاین برای اندروید

دانلود مسیریاب وی WAY + نقشه آفلاین 2.9.5.4 برای اندروید + صوتی فارسی

دانلود مسیریاب وی WAY + نقشه آفلاین 2.9.5.4 برای اندروید + همراه با راهنمای صوتی فارسی

| + همراه با راهنمای صوتی فارسی |

مسیریاب سخنگو وی WAY + نقشه آفلاین 2.9.5.4 نام یک نرم افزار فارسی جدید در زمینه مسیریابی و پیدا کردن آدرس‌ها در مواقع ضروری است. این روزها دیگر کمتر کسی را می‌توان دید که از دیگران آدرس بپرسد! افزایش کاربرد دستگاه‌های هوشمند و تاثیر قابل توجه آن‌ها بر زندگی روزمره، سبب شده که حتی نحوه سفر کردن افراد نیز به کلی تغییر کند. به همین دلیل، پیدا کردن یک آدرس و یا منطقه خاص بر روی نقشه، کار چندان سختی نیست و هر فردی می‌تواند با نصب یک اپلیکیشن مسیریابی، این کار را به سادگی به انجام برساند. نرم افزار مسیریاب فارسی جدیدی که در این مطلب از سایت یاس دانلود برای شما کاربران عزیز آماده کرده‌ایم، امکانی را مهیا می‌کند تا بتوانید موقعیت خود را به طور دقیق بر روی نقشه پیدا کرده و از راهنمای صوتی این نرم افزار نیز تا رسیدن به مقصد دلخواه خود کمک بگیرید.

نرم افزار وی که در واقع سعی می‌کند نسخه‌ای جایگزین برای اپلیکیشن ویز (Waze) باشد، یک تجربه جدید برای استفاده کاربردی از نقشه است. با استفاده از این برنامه شما می‌توانید محل دقیق دوستان خود بر روی نقشه را مشاهده کرده و برای ملحق شدن به آن‌ها، از کوتاه‌ترین مسیر موجود استفاده کنید. علاوه بر این، نرم افزار مذکور صدها مکان مختلف را بر روی نقشه برای شما به نمایش می‌گذارد تا بتوانید با انتخاب هریک از آن‌ها، مسیری کوتاه را برای رسیدن انتخاب کنید. علاوه بر این، مسیریاب وی از نقشه‌های آفلاین نیز پشتیبانی داشته و شما می‌توانید با یک جستجوی سریع و ساده، نقشه شهر یا استان دلخواه خود را دانلود و به صورت آفلاین از مزایای آن بهره‌مند شوید. هم اکنون می توانید نرم افزار مسیریاب سخنگو وی برای اندروید را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

ویژگی های مسیریاب وی WAY :

– دارا بودن راهنمای صوتی به زبان فارسی

– امکان نمایش وضعیت ترافیک جاده‌ها به صورت آفلاین

– دارا بودن حالت رانندگی در شب

– امکان دانلود نقشه کلیه استان‌ها به صورت آفلاین

– قابلیت تعیین نقاط دلخواه بر روی نقشه

– قابلیت مسیریابی برای رانندگان

– امکان جستجوی آسان و سریع اماکن کاربردی در اطراف شما (پمپ بنزین، بانک، بیمارستان، تعمیرگاه، سرویس بهداشتی و …)

– قابلیت دسترسی به خطوط مترو و بی آر تی (استان تهران /اصفهان /مشهد)

تصاویری از محیط نرم افزار :

WAY 1 139x150 - دانلود مسیریاب وی WAY + نقشه آفلاین 2.9.5.4 برای اندروید + همراه با راهنمای صوتی فارسی

منبع

دانلود مسیریاب وی WAY + نقشه آفلاین 2.9.5.4 برای اندروید + صوتی فارسی
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا