نرم افزار

دانلود EduIQ AdminZilla Network Administrator 1.5.2

دانلود EduIQ AdminZilla Network Administrator 1.5.2

دانلود EduIQ AdminZilla Network Administrator 1.5.2 – نظارت بر سیستم های شبکه دانلود EduIQ AdminZilla Network Administrator نظارت بر سیستم های شبکه

دانلود EduIQ AdminZilla Network Administrator 1.5.2

دانلود EduIQ AdminZilla Network Administrator 1.5.2 - نظارت بر سیستم های شبکه

| نرم افزار نظارت بر سیستم های شبکه |

EduIQ AdminZilla Network Administrator 1.5.2 نام نرم افزاری جدید و قدرتمند به منظور مانیتورینگ و نظارت بر کامپیوترهای شبکه است. امروزه یکی از اصلی‌ترین کاربردهای شبکه اینترنت به تبادل اطلاعات و برقراری ارتباط با سایر کاربران از هر نقطه‌ای از جهان است. نرم افزاری که در این مطلب از سایت یاس دانلود برای شما در نظر گرفته‌ایم، ابزاری بسیار قدرتمند به منظور مدیریت و نظارت سیستم‌های شبکه است. توسط این نرم افزار، مدیران شبکه می‌توانند به صورت از راه دور بر روی سایر سیستم‌ها نظارت داشته باشند. در واقع شما کاربران با استفاده از این برنامه می‌توانید به سیستم‌های مورد نظرتان از راه دور دسترسی پیدا کرده و صرف نظر از موقعیت مکانی، فعالیت‌ آنان را زیر نظر بگیرید.

بدین منظور شما تنها کافیست سیستم‌های مقصد را به درستی تنظیم کنید تا امکان نظارت بر آنان فراهم گردد. اضافه کردن یک سیستم جدید به منظور نظارت بسیار ساده است، تنها کافیست آی‌پی آدرس و پورت مورد نظر خود برای اتصال را وارد کردن و سپس با وارد کردن رمز عبور تعریف شده، فعالیت‌های آن را زیر نظر بگیرید. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار EduIQ AdminZilla Network Administrator را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

ویژگی های نرم افزار EduIQ AdminZilla Network Administrator :

– قابلیت تعریف آسان چندین سیستم مقصد

– امکان اضافه کردن آسان سیستم‌ها

– امکان بروزرسانی سریع پیش‌نمایش فعالیت‌ها

– قابلیت نمایش دسکتاپ سیستم‌ها در کنار همدیگر

– قابلیت کنترل از راه دور سیستم‌ها

– امکان سوئیچ آسان در بین سیستم‌های مقصد

– قابلیت کنترل کامل پردازش‌های سیستم مقصد

– دارا بودن نسخه‌های مخصوص سیستم‌عامل‌های ویندوزفون، اندروید و iOS

منبع

دانلود EduIQ AdminZilla Network Administrator 1.5.2
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا