نرم افزار

دانلود Fortnite Battle Royale 16.50.0

دانلود Fortnite Battle Royale 16.50.0

Fortnite Battle Royale نام یکی از جذاب ترین بازی های اکشن اندرویدی است که طرفداران بسیار زیادی را در سرتاسر دنیا دارد. تیم جنگجویان خود را آماده کنید و

دانلود Fortnite Battle Royale 16.50.0

Fortnite Battle Royale نام یکی از جذاب ترین بازی های اکشن اندرویدی است که طرفداران بسیار زیادی را در سرتاسر دنیا دارد. تیم جنگجویان خود را آماده کنید و وارد میدان بازی شوید، در رقابت های PVP شرکت کنید و تمامی رقبا را از میان بردارید تا آخرین نفس بجنگید، هرگز تسلیم نشوید، باید یک پناهگاه برای خود درست کنید و سعی کنید که آن را از چشم دیگر رقبا مخفی نگهدارید. لوازم و سلاح های جنگی متعددی برای خود جمع اوری کنید، باید تمام سعی تان برای زنده ماندن بکنید و تمامی دشمنان را از بین ببرید تا در آخر بتوانید قلعه ی خود را بسازید و فرمانروایی کنید، این بازی جذاب دارای سطوح مختلفی است، هرچه سطح شما در طول بای بالاتر برود امکاناتی که به شما تعلق می گیرد بیشتر خواهد شد همچنین شما می توانید بازی را بصورت هفتگی بروز رسانی کنید.

دانلود Fortnite Battle Royale 16.50.0 - بازی اکشن بتل رویال اندروید

Fortnite Battle Royale از جمله بازی های منحصربفرد اندرویدی است که توسط استودیوی بازی سازی  Epic Games برای دستگاه های اندرویدی با اندروید ۵٫۰ به بالا طراحی و بصورت کاملا رایگان قابل اجرا است اما شما برای اجرای بازی نیاز به اتصال اینترنت دارید. یکی از ویژگی هایی که جذابیت این بازی را چند برابر کرده است، گرافیک فوق العاده و محیط واقع گرایانه ی آن است. بازی مذکور یکی از جدیدترین بازی های اکشن اندرویدی است و تا به امروز بیش از چند میلیون بار توسط کاربران دانلود و اجرا شده  و توانسته امتیاز خیلی خوبی  را بدست آورد. اگر شما از طرفداران بازی های اکشن هستید به جمع چند میلیون کاربری بپیوندید که در حال اجرای بازی هستند و با دیگر بازیکنان در سرتاسر جهان رقابت کنید از اجرای بازی لذت ببرید.

منبع

دانلود Fortnite Battle Royale 16.50.0
androidkade.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا