نرم افزار

دانلود MeGUI 2876

دانلود MeGUI 2876

دانلود MeGUI 2876 – مبدل رایگان انواع فرمت های ویدیویی دانلود MeGUI مبدل رایگان انواع فرمت های ویدیویی نرم افزار ریپ دیسک‌های DVD و تبدیل فرمت فیلم

دانلود MeGUI 2876

دانلود MeGUI 2808 - مبدل رایگان انواع فرمت های ویدیویی

| مبدل رایگان انواع فرمت های ویدیویی |

MeGUI 2876 نام یک مبدل رایگان و در عین حال قدرتمند برای کاربران سیستم‌عامل ویندوز است. امروزه طیف وسیعی از انواع فرمت‌های صوتی و ویدیویی در دنیای دیجیتال وجود دارند که هریک از آنان دارای نقاط قوت و ضعف مخصوص به خود هستند. با افزایش چشم‌گیر تعداد این فرمت‌ها، نیاز به وجود ابزاری جهت تبدیل فرمت‌ها بیش از پیش احساس شد. نرم افزاری که در این مطلب از سایت یاس دانلود برای شما کاربران عزیز آماده کرده‌ایم، یک ابزار کاملا رایگان و در عین حال قدرتمند جهت تبدیل فرمت‌های ویدیویی به همدیگر است. توسعه دهندگان، در ابتدا این برنامه را با هدف ریپ دیسک‌های DVD عرضه کرده بودند، اما با ارائه آپدیت‌های جدیدتر، امکان تبدیل انواع فرمت‌ها در آن فراهم شد.

این نرم افزار با دارا بودن یک رابط گرافیکی ساده و زیبا، کاربران را قادر می‌سازد تا در نهایت سادگی بتوانند انواع فرمت‌های صوتی و ویدیویی را به سایر فرمت‌های رایج تبدیل نمایند. اگر شما نیز به دنبال راهکاری ساده و پرسرعت جهت تبدیل فرمت‌های صوتی و تصویری هستید، پیشنهاد می‌کنیم ابزار MeGUI را از دست ندهید. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار MeGUI را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

ویژگی های نرم افزار MeGUI :

– امکان تبدیل انواع فرمت‌های صوتی و ویدیویی به همدیگر

– سازگاری کامل با انواع دستگاه‌ها

– پشتیبانی کامل از فرمت‌های HD و دیسک‌های DVD و بلوری

– خودکارسازی فرآیندهای تبدیل

– افزایش دادن سرعت فرآیند تبدیل

– پشتیبانی از فرمت‌های MPEG-4 ASP (XVID), MPEG-4 AVC (x264), AAC, MP2, MP3, Flac, Vorbis, AC3, MP4, MKV, AVI, M2TS

منبع

دانلود MeGUI 2876
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا