نرم افزار

دانلود MyHeritage Pro 5.8.7 برنامه ساخت شجره نامه اندروید

دانلود MyHeritage Pro 5.8.7 برنامه ساخت شجره نامه اندروید

MyHeritage Pro برنامه ای برای ساخت یک شجره نامه خانوادگی و مشخص کردن اصل و نسب می باشد. اپلیکیشن MyHeritage تاریخچه خانوادگی شما را درست در دسترس شما قرار می دهد. این برنامه با استفاده از تکنولوژی دیپ فیک قادر است به عکس های قدیمی درگذشتگان و اجداد شما جان بخشیده و آنها را متحرک کند.

دانلود MyHeritage Pro 5.8.7 برنامه ساخت شجره نامه اندروید

MyHeritage – Family tree, DNA & ancestry search Premium v5.8.7 – دانلود برنامه ساخت شجره نامه برای اندرویدنسخه آنلاک مود هک و کرک شده پرمیوم و کامل برنامه | برنامه زنده کردن مردگان !

MyHeritage Pro برنامه ای برای ساخت یک شجره نامه خانوادگی و مشخص کردن اصل و نسب می باشد. اپلیکیشن MyHeritage تاریخچه خانوادگی شما را درست در دسترس شما قرار می دهد. این برنامه با استفاده از تکنولوژی دیپ فیک قادر است به عکس های قدیمی درگذشتگان و اجداد شما جان بخشیده و آنها را متحرک کند. قابلیت جدید این اپلیکیشن می تواند با کمک هوش مصنوعی عکس های قدیمی شما را زنده کند. برنامه MyHeritage با اسکن دقیق چهره افراد در عکس های قدیمی می تواند چشم ها و دهان و سایر اجز ای صورت آنها را به حرکت در آورده تا شما اکنون بتوانید ویدئویی از آنها را مشاهده کنید. قابلیت دیپ نوستالژیا در حال حاضر دارای 10 انیمیشن مختلف است که می توانید آنها را بر روی تصاویر قدیمی خود امتحان کنید. شما می توانید افکت های مختلف را به سرعت و به آسانی روی عکس های قدیمی خود قرار دهید و در نهایت از آنها خروجی بگیرید. در واقع اپلیکیشن MyHeritage یک برنامه شجره نامه است که قابلیت های مفید و مختلفی در این زمینه را در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

اپلیکیشن MyHeritage به کمک هوش مصنوعی می‌تواند بستگان شما را شناسایی کرده و به شما بابت پیوستن به شجره‌نامه پیشنهاد بدهد. البته امکان جستجوی دستی هم وجود دارد و به لطف اسناد تاریخی می‌توانید به اطلاعات بسیار خوبی درباره اجداد و نیاکان خود برسید. برنامه MyHeritage یک خدمت بسیار جالب دیگر هم دارد که در ایران نمی‌شود به آن دسترسی داشت، آن هم درخواست ارسال کیت‌های تست DNA برای تعیین ریشه‌های نژادی است. بعد از گرفتن تست با کیت (که نمونه‌برداری از بزاق و تقریبا مشابه تست کروناست) اپلیکیشن با استناد به اطلاعاتی که دارد می‌تواند به شما بگوید که ریشه نژادی شما به چه کشورها یا قومیت‌هایی بر می‌گردد و با تکیه بر همین موارد اقوام گمشده یا خانواده‌هایی که نمی‌دانستید قوم و خویش شما هستند را هم برایتان پیدا کند. در کنار این موارد یکی از کاربردهای دیگر این اپ روتوش دقیق تصاویر قدیمیست که با دقت خوبی هم کار را انجام می‌دهد. با مراجعه به قسمت Photos می‌توانید ضمن دسترسی به انیمیشن‌های DeepNostalgia، از ابزار مخصوص روتوش و ارتقای خودکار تصاویر قدیمی (از جمله رنگی کردن عکس‌های سیاه و سفید) هم نهایت بهره را ببرید.

Animate the faces in your family photos with Deep Nostalgia™, and create a short video animation that will feel like your family history is being reenacted before your eyes.

حجم فایل: 102.7 مگابایت

نیازمندی نصب: اندروید 5.0 و بالاتر

? در اندرویدگذر ترافیک اینترنت شما نیم بها محاسبه میشود.

منبع

دانلود MyHeritage Pro 5.8.7 برنامه ساخت شجره نامه اندروید
androidgozar.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا