نرم افزار

دانلود Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari 1.29.7

دانلود Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari 1.29.7

دانلود بازی Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari برای اندروید. یک بازی سرگرم کننده و دوندگی بی پایان بسیار محبوب است که در آن باید حیوانات وحشی را شکار کنید و آنها را به باغ وحش خود اضافه کنید. به عنوان یک کابوی شجاع حیوانات مختلف را برای باغ وحش خود جمع آوری کنید. در این بازی سرگرم کننده برای یک مسابقه فراموش نشدنی آماده شوید.

دانلود Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari 1.29.7

Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari v1.29.7 + Mod – دانلود بازی مدیریت باغ وحش اندرویدنسخه معمولی اصلی + نسخه مود و هک شده (منوی مود، خرید رایگان بی نهایت، وحشی نشدن و شتاب نگرفتن حیوانات/پس از بخش آموزشی استفاده کنید) + تریلر گیم پلی بازی

Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari یک بازی سرگرم کننده و دوندگی بی پایان بسیار محبوب است که در آن باید حیوانات وحشی را شکار کنید و آنها را به باغ وحش خود اضافه کنید. به عنوان یک کابوی شجاع حیوانات مختلف را برای باغ وحش خود جمع آوری کنید. در این بازی سرگرم کننده برای یک مسابقه فراموش نشدنی آماده شوید. شما می توانید بر روی هر حیوانی که در مسیر راه می رود مانند فیل، زرافه، گورخر و حتی عقاب سوار شوید. برای گرفتن حیوانات جدید و پرش از طناب استفاده کنید. مجموعه خود از حیوانات آفریقایی را بهبود بخشید و آنها را به محوطه های بزرگ در باغ وحش شگفت انگیز منتقل کنید.

راهنمای آموزش نصب بازی Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari:

1- فایل نصب (apk) بازی را دانلود و نصب کنید.2- پس از دانلود و استخراج فایل دیتا از حالت فشرده، پوشه com.yodo1.rodeo.safari موجود در آن را در مسیر پوشه Android/obb حافظه دستگاه اندروید خود قرار دهید.3- بازی را اجرا کنید.

More exciting events in Rodeo Stampede!

حجم فایل: 218.5 مگابایت

نیازمندی نصب: اندروید 4.4 و بالاتر

? در اندرویدگذر ترافیک اینترنت شما نیم بها محاسبه میشود.

منبع

دانلود Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari 1.29.7
androidgozar.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا