نرم افزار

دانلود Sprint

دانلود Sprint

دانلود Sprint-Layout 6.0 – نرم افزار طراحی بردهای مدار چاپی (PCB) دانلود Sprint-Layout نرم افزار طراحی بردهای مدار چاپی (PCB)

دانلود Sprint

دانلود Sprint-Layout 6.0 - نرم افزار طراحی بردهای مدار چاپی (PCB)

| نرم افزار طراحی بردهای مدار چاپی (PCB) |

Sprint-Layout 6.0 نام یک نرم افزار رایانه‌ای جدید برای مهندسی رشته برق (الکترونیک) است. همانطور که می‌دانید، ابداع تجهیزات الکترونیکی همانند ترانزیستور، مقاومت، دیود و ترکیب این قطعات بر روی بردهای مدار چاپی، تا حد بسیار زیادی بر پیشرفت دنیای امروز اثرگذار بوده است. با استفاده از همین تجهیزات بود که شاهد ورود انواع دستگاه‌ها و تجهیزات پیشرفته در محیط اطراف خود بودیم. به عنوان مثال، مفهومی تحت عنوان انقلاب دیجیتال که از سال 1980 میلادی آغاز و تاکنون نیز ادامه یافته، تغییر اساسی از فناوری الکترونیک آنالوگ به دیجیتال را تشریح می‌کند که در مرکز این تحول، ترانزیستور و فناوری‌های مشتق شده از آن قرار دارند. در صورتی که شما نیز به عنوان یکی از مهندسین رشته برق الکترونیک مشغول به تحصیل و یا کار هستید، احتمالا به خوبی از نقش مهم بردهای مدار چاپی در این تغییر و تحولات اطلاع دارید.

برخلاف گذشته، امروزه به کمک همین دستگاه‌های حاصل شده از پیشرفت و تکامل انقلاب دیجیتالی یعنی رایانه، فرآیند طراحی انواع بردها انجام می‌گیرد. نرم افزاری که در این مطلب از سایت یاس دانلود برای شما کاربران عزیز آماده کرده‌ایم، امکانی را برای شما عزیزان مهیا می‌کند که بتوانید انواع بردهای جاچی را با قطعات الکترونیکی مختلف طراحی و نقشه آن‌ها را در عمل مورد استفاده قرار دهید. نرم افزار فعلی شامل یک مجموعه عظیم از انواع کامپوننت‌های الکترونیکی است که شما با بهره‌گیری از آن‌ها می‌توانید انواع مدارات دلخواه خود را طراحی کنید. نمای کاربر این نرم افزار تا حد ممکن ساده طراحی شده تا حتی افراد تازه‌کار به علوم رایانه بتوانند با چند کلیک ساده سریعا به انواع قطعات الکترونیکی خود دسترسی داشته و آن را بر روی مدار سوار کنند. هم اکنون می توانید نرم افزار Sprint-Layout را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

ویژگی های نرم افزار Sprint-Layout :

– دارا بودن یک کتابخانه عظیم از انواع قطعات الکترونیکی، اس‌ام‌دی (SMD) و …

– امکان نمایش دقیق انواع قطعات بر روی برد با جزئیات بالا

– امکان مدیریت اجزای استفاده شده در طراحی مدارات

– امکان تست کردن قطعات استفاده شده و نمایش ارتباطات آن

– قابلیت کار به طور همزمان بر روی چند برد

– قابلیت چاپ کردن مدارات طراحی شده

تصاویری از محیط نرم افزار :

Sprint Layout.cover1  300x200 - دانلود Sprint-Layout 6.0 - نرم افزار طراحی بردهای مدار چاپی (PCB)

منبع

دانلود Sprint
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا