نرم افزار

دانلود USBCrypt 16.10.1

دانلود USBCrypt 16.10.1

دانلود USBCrypt 16.10.1 – نرم افزار قفل کردن اطلاعات فلش مموری دانلود USBCrypt نرم افزار قفل کردن اطلاعات فلش مموری، مموری کارت و هارد اکسترنال

دانلود USBCrypt 16.10.1

دانلود USBCrypt 16.10.1 - نرم افزار قفل کردن اطلاعات فلش مموری

| نرم افزار قفل کردن اطلاعات فلش مموری |

USBCrypt 16.10.1 نام یک نرم افزار امنیتی بسیار قدرتمند برای سیستم‌عامل های Windows 10, 8, 7, XP است که می‌ـواند از دسترسی غیرمجاز به داده‌های شخصی شما جلوگیری کند. این نرم افزار قادر است حافظه‌های USB از جمله فلش مموری، مموری کارت، هارد اکسترنال و … را رمزگذاری کرده و از دسترسی افراد به محتویات آنان جلوگیری نماید. این نرم افزار با استفاده از الگوریتم رمزگذاری فوق‌العاده حرفه‌ای AES، می‌تواند داده‌های شما را با بالاترین درجه‌ی امنیتی، محافظت کرده و از دسترسی غیر مجاز به آنان جلوگیری نماید.

بر خلاف سایر نرم افزارهای مشابه، برنامه USBCrypt با پیش‌زمینه‌های ویندوز سازگاری کامل دارد، از این رو حتی اگر حافظه خود را در سایر سیستم‌های کامپیوتری هم متصل کنید، باز هم برای دسترسی به محتویات آن، لازم است که پسورد تعریف شده را وارد کنید. این برنامه همچنین قادر است بر روی درایوهای هارد دیسک شما نیز رمزگذاری کند تا همواره از داده‌های شخصی‌تان محافظت کنید. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار USBCrypt را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

ویژگی های نرم افزار USBCrypt :

– قابلیت رمزگذاری حرفه‌ای داده‌ها

– پشتیبانی از انواع حافظه‌های USB از جمله فلش، مموری کارت و یا هارد اکسترنال

– امکان رمزگذاری بر روی درایوهای دیسک سخت

– محافظت فوق‌العاده حافظه‌های قابل حمل در انواع سیستم‌عامل‌های ویندوز

– سازگاری کامل با Windows 10, 8, 7, XP

منبع

دانلود USBCrypt 16.10.1
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا