نرم افزار

دانلود Wave 3.2

دانلود Wave 3.2

دانلود Wave 3.2 – لایو والپیپر زیبای امواج رنگی اندروید دانلود Wave برای اندروید لایو والپیپر زیبای امواج رنگی اندروید دانلود والپیپر زنده جدید برای اندروید

دانلود Wave 3.2

دانلود Wave 3.2 - لایو والپیپر زیبای امواج رنگی اندروید

| لایو والپیپر زیبای امواج رنگی اندروید |

Wave 3.2 نام یکی از محبوب ترین لایو والپیپرهای اندرویدی، با موضوع امواج رنگی است که با تعداد نصب بیش از 50 هزار مرتبه در مارکت اندروید، توانسته امتیاز 4.7 را به خود اختصاص دهد. لایو والپیپر یا والپیپرهای زنده، گونه ای از تصاویر بک گراند هستند که با حالت متحرک و زیبای خود، جذابیت خاصی را به هوم اسکرین دستگاه اندرویدی شما می بخشند. انیمیشن های به کار گرفته شده در این لایو والپیپر، از زیباترین تصاویرم تحرک هستند که امواجی را در رنگ های مختلف به تصویر می کشاند و هوم اسکرین شات را جلوه ای تازه می بخشد.

اگر شما نیز به دنبال روشی برای ایجاد تغییر و تحول های چشم گیر در محیط گوشی یا تبلت های اندرویدی خود هتسدی، یکی از معمول ترین روش ها، تغییر بک گراند است. اما برای یک بار هم که شده به شما توصیه می کنیم والپیپرهای متحرک را جایگزین والپیرهای ثابت و بی روح کنید، تصاویر متحرک حال و هوای تازه و زنده ای را به هوم اسکرین شما القا کرده و ظاهر دستگاه شما را دگرگون می کنند. هم اکنون می توانید نرم افزار Wave را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

تصاویری از محیط نرم افزار :

Wave1 84x150 - دانلود Wave 3.2 - لایو والپیپر زیبای امواج رنگی اندروید

منبع

دانلود Wave 3.2
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا