مجله زندگی

درخواست مهم عزیزی خادم در میان ملی پوشان

درخواست مهم عزیزی خادم در میان ملی پوشان

عزیزی خادم به ملی پوشان : چشم هشتاد میلیون ایرانی به شما دوخته شده است

درخواست مهم عزیزی خادم در میان ملی پوشان

شهاب الدین عزیزی خادم  در جمع بازیکنان تیم ملی حاضر شد و دقایقی را با آنها به گفتگو پرداخت. او در ابتدا به همه ی بازیکنان و کادر فنی تیم ملی خوش آمد گفت و ابراز امیدواری کرد تا این دور از رقابت‌های مقدماتی جام جهانی با موفقیت تیم ملی فوتبال کشورمان همراه باشد.

شهاب الدین عزیزی خادم افزود:در این مدت تمام تلاش مان را به کار گرفتیم تا بهترین شرایط برای تیم فراهم شود و بهترین نفرات به تیم ملی بیایند و انتخاب های ما بر مبنای عقلانیت جمعی رقم بخورد. به گونه ای که با تشریک مساعی و همراهی یکدیگر بتوانیم از این گذرگاه با موفقیت و سربلندی عبور کنیم. ما آن چیزی که سرمربی تیم‌ملی درخواست کرده بود سعی کردیم به بهترین شکل فراهم کرده و در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد:بی شک چشم هشتاد میلیون ایرانی به شما دوخته شده و باید همه تلاش کنیم تا بهترین ها برای فوتبال ایران رقم بخورد و در مسیر توسعه فوتبال گام برداریم.

شهاب الدین عزیزی خادم هم چنین اضافه کرد:فوتبال ایران با یک پیچ تاریخی رو به رو است و با تلاش و همت بازیکنان و کادر فنی باید به سلامت از آن عبور کنیم. من شخصا امیدوارم با توجه به انگیزه و شور و نشاطی که در شما می‌بینم و باوری که برای خوشحال کردن مردم به آن رسیده‌اید بتوانید با دست پر به ایران برگردید و هشتاد میلیون نفر ایرانی را خوشحال کنید. ما از دل همین جامعه هستیم و در شرایط سخت زندگی کردن را تجربه کرده‌ایم و با درد و مشکلات مردم آشنایی داریم. مردم در شرایط بسیار سختی زندگی می‌کنند و در مضیقه هستند. با این حال شما می‌توانید با موفقیت در مسابقات شادی را به زندگی آنها بیاورید.

رییس فدراسیون فوتبال در ادامه با اشاره به حضور کریم باقری در تیم ملی هم گفت:ما از باقری که از چهره‌های خوشنام و سرمایه و مفاخر فوتبال ملی هستند درخواست کردیم در این موقعیت به تیم ملی کمک کنند. ایشان علاوه بر حضور در کادرفنی در مسایل مدیریتی تیم ملی هم نظارت خواهند داشت.

شهاب الدین عزیزی خادم رییس فدراسیون فوتبال با اشاره به حضور فیزیوتراپیست جدید در کادر پزشکی تیم‌ملی افزود:فرزاد سعادت از آلمان به کادر پزشکی تیم ملی اضافه شده‌اند و از نظر علمی و اخلاقی مورد تایید ما هستند. خورشیدی هم به عنوان سرپرست تیم ملی فعالیت خواهند داشت. بقیه دوستان هم که از قبل در خدمت تیم‌ملی بوده‌اند. خود بنده هم اگر فرصت بود در اردوی کیش و بحرین در خدمت شما خواهم بود و تمام مسایل و نیازهای خود را می‌توانید با دراگان اسکوچیچ، باقری، خورشیدی و خراطی در میان بگذارید و حتما به من منتقل خواهد شد و به آنها رسیدگی می‌کنیم. ما آن چیزی که سرمربی تیم‌ملی درخواست کرده بود سعی کردیم به بهترین شکل فراهم کرده و در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

عزیزی‌خادم در پایان گفت:من امیدوارم از ظرفیت‌های به وجود آمده استفاده کنید و تمرینات خوبی را پشت سر بگذارید و با آمادگی و قدرت کامل مسابقات خود را انجام بدهید و به موفقیت برسید.

139968-1

ویژه :

منبع

درخواست مهم عزیزی خادم در میان ملی پوشان
www.khanefootball.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا