مجله زندگی

ساعت های قطعی برق 6 خرداد 1400 اعلام شد+جدول

ساعت های قطعی برق 6 خرداد 1400 اعلام شد+جدول

برق برخی از مشترکان شهر تهران از ساعت ۸: ۳۰ تا ۱۱ امروز به مدت ۲ ساعت قطع خواهد شد.

ساعت های قطعی برق 6 خرداد 1400 اعلام شد+جدول

برق برخی از مشترکان شهر تهران از ساعت ۸: ۳۰ تا ۱۱ امروز به مدت ۲ ساعت قطع خواهد شد.

قطعی برق از ابتدای خرداد 1400 در ایران رایج شده . قطعی برق برای خانواده ها ، اداره ها و بیمارستان ها… تبدیل به یک معظل شده است. علت قطعی برق به دلیل کاهش تولید آن گفته شده . بسیاری از مردم علت قطعی برق در شهرهای مختلف ایران را تولید ارز دیجیتال می دانند. اخبار مربوط به ساعت های قطعی برق را باما دنبال کنید.

شرکت توزیع برق تهران، فهرست مناطقی را که امروز پنجشنبه، ششم خرداد ماه با قطعی احتمالی برق به‌مدت ۱۲۰ دقیقه روبه‌رو می‌شوند، اعلام کرد.

در اطلاعیه شرکت توزیع برق تهران آمده است: شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، به اطلاع مشترکان ساکن پایتخت می‌رساند تمامی ظرفیت‌های فنی و کارشناسی شرکت توزیع نیروی برق به منظور جلوگیری از بروز هرگونه خاموشی به کار گرفته شده است. با این حال موفقیت در این مهم، جز با همکاری همه جانبه مشترکان، امکان‌پذیر نیست.

گفتنی است، افزایش دما و مصرف بالای برق مشترکان خانگی، صنعتی، ادارات و کشاورزی موجب فشار بر شبکه برق در بیشتر نقاط کشور شده و طی چند روز اخیر شاهد قطعی برق چند ساعته در برخی مناطق بوده‌ایم.

شرکت توانیر جداول خاموشی شهر تهران را برای امروز ششم خرداد منتشر کرده که بر این اساس برخی از مناطق پایتخت با دو ساعت خاموشی برق مواجه خواهند شد که به شرح زیر است؛

محمدحسن متولی زاده، مدیرعامل شرکت توانیر: امسال گرمای شدید و زودرس داشتیم کم بارشی و خشکسالی هم اضافه شده است و از سوی دیگر چاه های کشاورزی زودتر به مدار آمدند و دستگاه های سرمایش مردم زودتر روشن شد. پدیده‌ای به نام رمز ارز هم متاسفانه یک حجم قابل ملاحظه‌ای از مصرف را به خود اختصاص داد.

به اطلاع هموطنان ساکن پایتخت می رساند تمامی ظرفیت های فنی و کارشناسی شرکت توزیع نیروی برق به منظور جلوگیری از بروز هرگونه خاموشی به کار گرفته شده است. با این حال موفقیت در این مهم، جز با همکاری همه جانبه مشترکان، امکان پذیر نیست.

بر پایه اعلام شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، در صورت بروز هرگونه مشکل در تامین برق پایتخت به منظور جلوگیری از بروز قطعی گسترده، طبق فایل پیوست اقدام به اعمال خاموشی کنترل شده خواهد شد.

مسوولان شرکت برق در این اعلام، ضمن قدردانی از بردباری و همراهی مردم و عذرخواهی بابت مشکلات احتمالی پیش آمده درخواست شده است که شهروندان با حداکثر صرفه جویی در مصرف برق، این را در تامین برق تهران بزرگ یاری کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

لینک های کمکی

منبع

ساعت های قطعی برق 6 خرداد 1400 اعلام شد+جدول
www.khabareazad.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا