مجله زندگی

سوابق تحصیلی رضا عطاران + تصاویر دیدنی

سوابق تحصیلی رضا عطاران + تصاویر دیدنی

رضا عطاران بازیگری است که هم در کارگردانی مهارت زیادی دارد و هم در بازیگری بسیار خوش درخشیده است.

سوابق تحصیلی رضا عطاران + تصاویر دیدنی

به گزارش رصدورزشی، رضا عطاران بازیگری است که هم در کارگردانی مهارت زیادی دارد و هم در بازیگری بسیار خوش درخشیده است. رضا عطاران  در ۲۰ اردیبهشت ۱۳۴۷ در مشهد به دنیا آمد. رضا عطاران  در رشتهٔ اقتصاد دیپلم خود را دریافت کرد.رضا عطاران با وجود علاقه به رشته تحصیلی‌اش، به بازیگری، فیلم‌نامه‌نویسی و کارگردانی روی آورد. 

رضا عطاران با وجود علاقه به رشته تحصیلی‌اش، به بازیگری، فیلم‌نامه‌نویسی و کارگردانی روی آورد. رضا عطاران کار اصلی خود را در دهه ۱۳۶۰ در تئاتر مشهد با مرحوم حسن حامد شروع کرد، در این دوران او تماما نقش‌های غیر کمیک بازی کرد این همکاری تا مرگ حسن حامد در سال ۱۳۷۱ ادامه داشت.

اولین حضور رضا عطاران در تلویزیون با بازی در مجموعهٔ تلویزیونی بیداران در سال ۱۳۶۹ به کارگردانی اصغر عبداللهی آغاز شد؛ اما آغاز پیشرفت او در بازیگری به مجموعهٔ پرواز ۵۷ مربوط می‌شود. رضا عطاران در سال ۱۳۷۳ در ساعت خوش حضور پیدا کرد.

این مجموعه باعث پیشرفت او در بازیگری شد، رضا عطاران در ساعت خوش به کارگردانی مهران مدیری در کنار بازیگرانی چون رضا شفیعی جم، نصرالله رادش، ارژنگ امیرفضلی، نادر سلیمانی کارهای کمدی خود را در تلویزیون آغاز کرد.

رضا عطاران

رضا عاران

رضا عطاران با فریده فرامرزی ازدواج کرده و متاهل می باشد، وی با وجود گذشت سال ها از ازدواجش هنوزبچه دار نشده است.

درباره فرزنددار نشدن وی صحبتهای زیادی مطرح شده بود. عطاران اما درباره دلیل بچه دار نشدن می گوید: 

من بچه خیلی دوست دارم و وقتی بچه های مردم را می بینم حسودی ام میشود که اینقدر دوست داشتنی، باحال و زیباترین موجودات روی زمین هستند.

اگر قرار را بر بودن یا نبودن بگذارید به نظرم نبودن بهتر است.

رضا عطاران با همسرش فریده فرامرزی در آثاری چون صندلی خالی و استراحت مطلق ایفای نقش کرده است. 

رضا عطاران

منبع

سوابق تحصیلی رضا عطاران + تصاویر دیدنی
www.shomanews.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا