عکس استوری روز دختر + متن های زیبای تبریک روز دختر به دختران ایرانی - پورتال جامع شامل مطالب اجتماعی، سرگرمی، علمی، سلامت، روانشناسی، ویدیو، اخبار و بسیاری از مطالب روز دیگر جهان
مجله زندگی

عکس استوری روز دختر + متن های زیبای تبریک روز دختر به دختران ایرانی

عکس استوری روز دختر + متن های زیبای تبریک روز دختر به دختران ایرانی

در روز دختر برای این روز می توانید از عکس نوشته استوری روز دختر استفاده کنید و یک متن زیبای تبریک روز دختر را برای او بفرستید و دخترتان را خوشحال کنید. می

عکس استوری روز دختر + متن های زیبای تبریک روز دختر به دختران ایرانی

در روز دختر برای این روز می توانید از عکس نوشته استوری روز دختر استفاده کنید و یک متن زیبای تبریک روز دختر را برای او بفرستید و دخترتان را خوشحال کنید. می توانید در انتخاب متن روز دختر از جملات سنگین ادبی استفاده کنید و برای آنها پیام های تبریک را که قالب طنز گونه دارند بفرستید. امیدواریم از مشاهده عکس های استوری تبریک روز دختر و متن و جملات روز دختر لذت ببرید.

عکس استوری روز دختر

 دختر…زودتر راه می‌رود،زودتر به تکلم می‌افتد،زودتر به سن تکلیف می‌رسد،اصلاً انگار از همان اول، عجله دارد!انگار هیچ وقت برای خودش، وقت ندارد!حتی بازی‌هایش، رنگ و بوی جان بخشیدن دارد!چنان معصومانه عروسکش را در آغوش می‌فشارد؛گویی سال‌هاست طعم شیرین مادری را چشیده است!دختر بودن یعنی همیشه عجله داشتنبرای رساندن محبت به دستان دیگران.روز دختر مبارک.

❤❤

وجود دختر برای هر خونه ای ضروریهدخترا روزمون مبارک.

❤❤

لب­های سرخ و موی پریشان که جای خوددنیا غزل نداشت اگر دختری نبود.روز دختر مبارک

عکس استوری روز دختر

زندگی رو نمیشه تحمل کرد اگه دیوونگی چاشنی اون نباشه…دخترا، همیشه خودتون باشید و خودتون بمونید،حتی اگه همه یه شکل دیگه‌ هستنروز دختر مبارک.

❤❤

دختر باید عین پروانه باشهراحت بشه نگاهش کرد اما سخت بشه گرفتش…روز دختر مبارک.

❤❤

 دختر که باشی مهربانی‌ات دست خودت نیستخوب می‌شوی حتی با آنان که چندان با توخوب نبوده‌اند دل رحم می‌شوی، حتیدر مقابل آن­هایی که چندان رحمی به تو نداشته‌اند،دختر که باشی زود می‌رنجی، زود می‌بخشی،زود می‌گریی، زود می‌خندی، تو مأمور احساس،روی زمین هستی! بی تو و بازیگوشی‌هایتجهان می‌میرد دختر جانروز دختر مبارک.

عکس استوری روز دختر

ما دخترا همه چیمون خاصهخنده هامونگریه هامونتیپمونرفتارموناحساساتموندوست داشتنامونماها مخاطب نبودیم که خاص شدیمماها خاص بودیم که مخاطب شدیمروز دختر مبارک.

❤❤

روز دختر جوانروز عشق بیکرانروز آزادیروز شادی دختران مبارک.

❤?❤?❤

دختر: موجودی است که:وقتی تعجب می‌کند می‌گوید واااااااااا!وقتی خوشحال است می‌گوید بمیری الهییییییی!وقتی غمگین است آه می‌کشدوقتی می‌ترسد جیییییییغ بنفش می‌کشدوقتی بدش می‌آید می‌گوید ویشششش.وقتی خوشش می‌آید می‌گوید ووییییی.همه عناصر ذکور گیتی در عشق او واله و سرگردانند. تاریخ تولد و شماره کفش با جناقپسر عمه ی‌دختر خاله‌ی داماد همسایه‌ی پوریا پور سرخ را می‌داند!از سوسک اصولاً نمی‌ترسد بلکه چندشش می‌شود!روز این موجودات عجیب مبارک.

عکس استوری روز دختر

فقط دختر میتونه وقتی دلش گرفتبرای خودش یه لاک خوشرنگ تجویز کنه.روز دختر مبارک.

❤❤

دختر باید هر چی بهش گفتن بگه چشمولی در آخر، کاری را که خودش دوست داره انجام بده.روز شیطون بلاترین موجودای روی زمین مبارک.

عکس استوری روز دختر

 همه که نباید خانم و با وقار باشندنیا به دخترای شیطون و آتیش پاره هم نیاز دارهروزمون خیلی خیلی مبارکا باشه.

هدیه روز دختر | بهترین هدیه برای دختر نوجوان در روز دختر |…

عکس نوشته دخترانه تبریک روز دختر + متن تبریک روز دختر از طرف…

❤❤

تنها یه دختر وجود داره که از من خشگل ترهو اون دخترمه.روز دختر مبارک.

❤❤

خوشبحال مامان بابامچون یه دختر دارن شاه ندارهروز دختر مبارک.

عکس استوری روز دختر

دختر باسبدون آرایش هم زیبا و جذاب باشه.روزمون مبارک خوشگلا.

❤❤

همیشه یا دخترا بهتریننیا بهترینها دخترن…روز دختر مبارکمون باشه.

❤❤

ما دخترها مسلح به خطرناک‌ترین سلاح جهانیمیعنی مهربانی.روز دختر مبارک.

عکس استوری روز دختر

دختر ساخته شده واسهغر زدنناز کردنگیر دادنحسادت کردندوست داشته شدندلش میخواد اینجوری باشه…با این چیزا مشکل داری طرفش نیاروز دختر مبارک.

❤❤

 جا گذاشته‌ام دلیهر کس که یافت…مژدگانی‌اش تمام زندگی‌ام…روز دخترا مبارک.

❤?❤?❤

هر کسی واقعاً دوسم داره با یه جعبه شکلات بیاد خونمونو بهم روز دختر و تبریک بگه.

عکس استوری روز دختر

 دختر یعنی دُردونه یِ بابا،یعنی هوویِ مامانِ خونه!دختر یعنی هر چی بخواد میشه!یعنی تقاضاهایِ بی چونه…دختر یعنی هم راز داداشی!یعنی عصایِ پیریِ مادر!سنگِ صبورِ غم‌های بابا…هم غصه‌ی تنهاییِ خواهر!دختر یعنی هم صحبتِ مامان!یعنی دلیلِ برکتِ خونه!دختر یعنی همدم یعنی همدرد!هر کی که دختر داره می‌دونه…دختر یعنی دل نازک و معصوم!دختر یعنی گریه توو تنهایی…یعنی یه سینی چاییِ زوری!یعنی عروسِ خاله و دایی…روز دختر مبارک

عکس استوری روز دختر

 خداوند لبخند زد و دختر آفریده شد!ولی خوب از اشک‌های آقایون هم نمی‌شه به سادگی گذشت!با این حال، روزت رو بهت تبریک می‌گم.

❤❤

 دختر است آراسته از چهار حرفکه به هر حرفی است رمزی در میان«دال» دانش «خ» خرد «ت» تربیت«ر» رضایت زآنچه پیش آرد جهاندختران روزتان مبارک.

❤❤

روز دختر رو به همه‌ی ساپورتیا، اونایی که کچلن ولی گل سر میذارن تا لو نرنبوتاکسیا، گونه کاشته‌ها، دماغ عملی‌ها، لنز رنگیا، خط چشمیا،شینیونیا، مانیکوریا، پدیکوریا و…در کل همه اونایی که می‌کوبند از نو می‌سازند خجسته باد.

عکس استوری روز دختر

عکس پروفایل روز دخترعکس نوشته تبریک روز دختر اس ام اس خنده دار روز دختر

❤❤

زندگی بدون وجود دختران اصلا زیبایی ندارد.دختر به خانه نور و روشنایی می بخشد و دنیا را تبدیل به مکان بهتری برای زندگی می کند. برای تبریک این روز زیبا که متعلق به بهترین موجود خدا است به شما پیشنهاد می کنیم یک متن زیبا و خاص را برای او بفرستید و او را خوشحال کنید.

مطلب قبلی

عکس نوشته دخترانه تبریک روز دختر + متن تبریک روز دختر از طرف پدر و مادر

مطلب بعدی

هدیه روز دختر | بهترین هدیه برای دختر نوجوان در روز دختر | هدیه روز دختر چی بخرم؟

منبع

عکس استوری روز دختر + متن های زیبای تبریک روز دختر به دختران ایرانی
www.topnaz.com

دکمه بازگشت به بالا