مجله زندگی

مدافع سابق استقلال پرسپولیسی شد!

مدافع سابق استقلال پرسپولیسی شد!

طبق شنیده ها توافقات اولیه برای پرسپولیسی شدن فرشاد محمدی‌مهر، مدافع سابق استقلال انجام شده و برای فصل بیست‌ و یکم کارش را آغاز می کند.

مدافع سابق استقلال پرسپولیسی شد!

طبق شنیده ها توافقات اولیه برای پرسپولیسی شدن فرشاد محمدی‌مهر، مدافع سابق استقلال انجام شده و برای فصل بیست‌ و یکم کارش را در این تیم آغاز می کند.

به گزارش وقت صبح به نقل از خبر ورزشی؛ یحیی گل محمدی در نقل و انتقالات تابستانی به دنبال برطرف کردن یکی از نقاط ضعف تیمش است. از باشگاه پرسپولیس خبر می‌رسد کادرفنی این تیم به‌منظور تقویت سرخ‌پوشان برای فصل آینده و همچنین ادامه رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا از حالا کار خود را آغاز کرده و به همین منظور نیز با بازیکنان مدنظر خود برای فصل آینده به توافق رسیده‌ است.

بیشتر بخوانید: شرط عجیب فرهاد مجیدی برای جدایی قایدی

بر همین اساس شنیده می‌شود فرشاد محمدی‌مهر، مدافع سابق استقلال که اتفاقا فصل ناکامی را در این باشگاه سپری کرده و درحال حاضر نیز در تیم‌ اصفهانی ذوب‌آهن عملکرد خوبی را در فصل جاری از خود به نمایش گذاشته است مورد توجه یحیی گل‌محمدی و پرسپولیس قرار گرفته و از آنجایی که این مدافع برای فصل آینده قراردادش با این باشگاه اصفهانی به پایان می‌رسد با درخواست گل‌محمدی توافقات اولیه نیز با او برای پرسپولیسی شدن انجام شده است.

به این ترتیب اگر اتفاق خاصی نیفتد مدافع سابق استقلال را برای فصل بیست‌ویکم از حالا باید پرسپولیسی بدانیم.

گل‌محمدی که در پست دفاع راست چندان از عملکرد مهدی شیری راضی نیست و از سیامک نعمتی که اصولا یک هافبک است در این پست استفاده می‌کند. پیش از این هم به دنبال جذب دانیال اسماعیلی‌فر بود که درنهایت این مدافع عازم سپاهان شد و حالا محمدی‌مهر گزینه اصلی او محسوب می‌شود.

منبع

مدافع سابق استقلال پرسپولیسی شد!
www.vaghtesobh.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا