مجله زندگی

میلاد سرلک ازدواج کرد؟+بیوگرافی میلاد سرلک

میلاد سرلک ازدواج کرد؟+بیوگرافی میلاد سرلک

میلاد سرلک با توجه به سن کم، خیلی زود وارد فوتبال حرفه ای در لیگ برتر شد.

میلاد سرلک ازدواج کرد؟+بیوگرافی میلاد سرلک

میلاد سرلک با توجه به سن کم، خیلی زود وارد فوتبال حرفه ای در لیگ برتر شد.

میلاد سرلک فوتبالیست معروف و دوستداشتنی ایرانی می باشد. او تا به حال در تیمهای مانند سپاهان و نساجی شهر خودرو و سپولیس و …. توپ زده و همینطور عضو تیم ملی امید ایران بوده است.

نام کامل: میلاد سرلک

تاریخ تولد: ۶ فروردین ۱۳۷۴

زادگاه: اصفهان

شغل: فوتبالیست

پست: هافبک دفاعی

قد: ۱۸۱

میلاد سرلک متولد ۶ فروردین ماه ۱۳۷۴ در اصفهان، بازیکن فوتبال است. او با ۱۸۱ سانتیمتر قد در پست هافبک دفاعی بازی می کند، این چهره یکی از بازیکن های جوان بحساب می آید. او توانست با درخشش خود خیلی زود وارد لیگ برتر شود. میلاد سرلک اصالتا بختیاری است و خانواده اش اکنون ساکن تهران هستند. وی خیلی روی لر بودن خودش تعصب دارد و بارها با استوری های خود در صفحه شخصی اینستاگرامش از لر و ایل بختیاری حمایت کرده است.

میلاد سرلک، ورزش‌کار کشورمان از دوران کودکی علاقه فراوانی به فوتبال داشت و برای نخستین بار در سال ۸۹ وقتی ۱۵ سال سن داشت به باشگاه جوانان سپاهان رفت و به مدت ۴ سال در این تیم بازی کرد و سپس از سال  ۱۳۹۳ به صورت حرفه ای وارد تیم سپاهان در لیگ برتر شد و با این که سن کمی داشت توانست درخشش خوبی داشته باشد و توجه خیلی از مربیان را بخود جلب نمود و در ۷۰ بازی برای این تیم، به میدان رفت و دو گل هم زد.

میلاد سرلک

یکی از خاطرات تلخ میلاد سرلک در مستطیل سبز، مربوط به بازی سپاهان برابر باشگاه پرسپولیس در تاریخ ۳۰ شهریور ماه ۱۳۹۶ است؛ جایی که شوت محکم بازیکن پرسپولیس به سر میلاد سرلک برخورد کرد و او بعد از این ضربه دچار فراموشی لحظه ای شد و برای مدتی متوجه محیط اطراف خویش نبود. یکی از بازیکن های سپاهان در این خصوص می گفت: میلاد سرلک دچار فراموشی شده و حتی نتیجه بازی را نمی داند.

میلاد سرلک بعد از ۴ سال بازی در سپاهان، در سال ۱۳۹۸ با امضای قراردادی یک ساله به باشگاه نساجی مازندران ملحق شد. او برای این تیم ۱۲ بار به میدان رفت و یک گل به نتیجه رساند. به این ترتیب او در زمستان سال ۱۳۹۸ با قراردادی یک ساله به باشگاه شهر خودرو پیوست. ایشان برای تیم شهر خودرو در مجموعه ۱۳ بار به میدان رفت و گلی نزد.

میلاد سرلک بعد از پرداخت مبلغ یک و نیم میلیارد تومان بابت دریافت رضایت نامه اش به باشگاه شهرخودرو مشهد، با پرسپولیس قرارداد بست تا این تیم را در ادامه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در فصل ۲۰۲۰ و همینطور لیگ برتر فصل اینده همراهی کند. او در حالی پای میز مذاکره با افشین پیراونی سرپرست این تیم و سپس مدیران باشگاه نشست که هیچگونه تست پزشکی برای تائید سلامت جسمانی خویش انجام نداد. همچنین باشگاه پرسپولیس هم استعلام های لازم را از میلاد سرلک بابت وضعیت نظام وظیفه او بررسی نکرده بود تا در این زمینه با مشکل روبرو نشود.

میلاد سرلک، هافبک تازه وارد سرخپوشان باید اول مشکل معافیت خود از خدمت را برطرف میکرد تا بتواند پیراهن این تیم را در رقابت های لیگ برتر فصل آینده بر تن کند به دلیل آن که او مشمول خدمت نبود. براساس قوانین تفاهم نامه بین نظام وظیفه و وزارت ورزش و جوانان در ارتباط با سربازی و خدمت وظیفه عمومی، سربازی ورزشکاران حرفه ای و قهرمانی در رشته های ورزشی فوتبال، والیبال و بسکتبال در سطح تیم ملی حداکثر تا ۳۰ سال تمام و لیگ برتر حداکثر تا ۲۸ سال تمام به تعویق انداخته می شود و افراد پس از آن به خدمت وظیفه عمومی اعزام می شوند.

تا این که میلاد سرلک در تاریخ ۱۵ شهریور سال ۱۳۹۹ در سن ۲۵ سالگی با امضا قراردادی دو ساله به باشگاه پرسپولیس پیوست. نخستین بازی او برای این تیم، در ۲۵ شهریور ماه همان سال در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ در ورزشگاه بنیاد قطر در مسابقه ای برابر التعاون بود که با پیروزی ۱ بر ۰ باشگاه پرسپولیس، همراه شد.

میلاد سرلک پس از پیوستن به پرسپولیس در پیج اینستاگرامش نوشت: سلام به عاشقان بی منت پرسپولیس؛ از امروز که شما نازنین ها پیراهن تیم محبوب تان را به من هدیه دادید، مدام به این فکر می کنم که چه طور ذهنم و جسمم و روحم را آماده حضور در جمع دوست داشتنی تان کنم. خودم را خوب می شناسم، آن قدر لبریز از انگیزه ام که برای بازی در ترکیب باشگاه پرسپولیس لحظه شماری می کنم و بدون آنکه ذره ای افکار منفی در سر داشته باشم، خودم را آماده روزهای سخت پیش رو کرده ام. اینکه در پرهوادارترین تیم آسیا بتوانم جواب اعتماد مجموعه باشگاه و به ویژه آقای گل محمدی را بدهم و بازیکنی باشم که رضایت همه را جلب کنم. از امروز به بعد نیاز به حمایت شما سرخ دلان دارم و شکی نیست در کنار هم می توانیم پنجمین جام متوالی را بدست آوریم.

مهرداد محمدی و میلاد سرلک با نزدیک شدن روز ولادت مبارک حضرت امیرالمومنین (علیه السلام) در بیمارستان سیدالشهدا شهر اصفهان با کودکان حاضر در این بیمارستان که به بیماری سرطان مبتلا هستند دیدار و صحبت کردند. حضور این دو بازیکن مشهور سبب استقبال گرم کودکان حاضر در این مرکز شد و آن ها از محمدی و میلاد سرلک قدردانی کردند.

افتخارات میلاد سرلک

میلاد سرلک

– قهرمانی میلاد سرلک در لیگ برتر فوتبال ایران ۹۴–۱۳۹۳ بهمراه باشگاه سپاهان اصفهان 

– نایب قهرمانی میلاد سرلک در لیگ برتر فوتبال ایران ۹۸–۱۳۹۷ بهمراه تیم سپاهان اصفهان 

لینک های کمکی

منبع

میلاد سرلک ازدواج کرد؟+بیوگرافی میلاد سرلک
www.khabareazad.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا