مجله زندگی

همسر سعید عزت اللهی کیست؟+جزئیات بیشتر

همسر سعید عزت اللهی کیست؟+جزئیات بیشتر

سعید عزت اللهی فوتبالیست مشهور تیم ملی ایران متولد 10 مهر سال 1375 است و هم اکنون 24 سال سن دارد . وی در بندرانزلی بدنیا آمده است و اهل آنجاست. پدر او نادر عزت اللهی از فوتبالیست های پیشکسوت باشگاه ملوان بندر انزلی به شمار میرود.

همسر سعید عزت اللهی کیست؟+جزئیات بیشتر

سعید عزت اللهی فوتبالیست مشهور تیم ملی ایران متولد 10 مهر سال 1375 است و هم اکنون 24 سال سن دارد . وی در بندرانزلی بدنیا آمده است و اهل آنجاست. پدر او نادر عزت اللهی از فوتبالیست های پیشکسوت باشگاه ملوان بندر انزلی به شمار میرود.

سعید یک خواهر دارد و از تفریحات مورد علاقه سعید عزت اللهی میتوان به بیلیارد ، بوئلینگ اشاره کرد.

در حال حاضر وی در تیم آمکار روسیه به صورت قرضی توپ میزند همچنین عضو تیم ملی و در جام جهانی 2018 نیز حاضر میباشد.تحصیلات : وی دارای دیپلم است .در حال حاضر قد او 190 سانتی متر و وزن او 78 کیلوگرم است

تا حالا ازدواج نکرده و مجرد است . مدت زمانی پیش ماجرایی بین او و ترلان پروانه بازیگر مشهور ایرانی رخ داده بود که بازتاب های زیادی در شبکه های مجازی داشته است.

سعید عزت اللهی

سعید در یکی از پست های “ترلان پروانه” کامنت زده بود که ( عالی بود بهترینم ) و ترلان پروانه در پاسخ به آن گفت : مرسی عزیزم که بعد از بازتاب های سعید گفت که ترلان پروانه معیار های دلخواه مرا دارا نبود و به تمامی شایعات پایان داد.

با ورود به آکادمی فوتبالی که تحت نظر پدرم بود فوتبال خودرا در سن 6/7 سالگی آغاز کردم و اینکه در یک خانواده ورژشی رشد کردم این باعث شد که منم به ورزش  رو بیاورم و چون پدر و عموم فوتبالیست بودن ، منم به این سمت اومدم.

تا سن 11 سالگی در آکادمی پدرم فعالیت میکردم و بعد از آن به تیم شهرداری انزلی رفتم تا بتوانم در تیم زیر 14 ساله های آنجا فعالیت داشته باشم. سعی کردم که بتوانم خودم را ثابت کنم برای همین تمرینات خودرا وسیع تر و با تمرکز بیشتری ادامه دادم و جواب تمرینات خودرا گرفتم تا کاپیتان تیم نوجوانان تیم انزلی شدم و بعد از آن به تیم ملی ایران دعوت شدم.

در سال 1393 با درخشش خود در بازی های ملی با توجه به اینکه او پیشنهادات مالی بالایی از تیم های مختلف داخلی و خارجی با مبلغ کمی به تیم اتلتیکو مادرید اسپانیا پیوست.

سعید عزت اللهی

در کشور اسپانیا، او همزمان برای جوانان،امید ها و تیم B باشگاه اتلتیکو مادرید توپ میزد و بعد از گذشت 6 ماه توسط دیگو سیمئونه مربی تیم اتلتیکو مادرید به تیم اصلی این باشگاه دعوت شد. طبیعتا بازی به یه جوان 18 ساله در تیم اتلتیکو نمی رسید و در سال 2015 عزت اللهی به لیگ برتر روسیه و باشگاه مشهور روستوف پیوست، البته همانطور که قبلا اشاره کردیم او فعلا به صورت قرضی در تیم آمکار توپ میزند.

کمیتی از زندگی شخصی

بچه لوسی نبودم  و همیشه به گذشته ای که داشتم میبالم و در کودکی به همراه خانوادم در خانه های سازمانی مخصوص کارکنان نیروی دریایی بود زندگی میکردم خوب چون پدرم در نیروی دریایی کار میکرد و من همیشه با موتور گازی پدرم به جا های مختلف میرفتم.

ماجرای یادگیری زبان اسپانیایی و روسی

زمانیکه در اسپانیا حضور داشتم راحت زبان این کشور را یاد گرفتم، البته برای نوشتن از زبان انگلیسی کمک گرفتم و بعد از چند ماه توانستم به خوبی صحبت کنم. بعد از آن برای یادگیری زبان روسی اقدام کردم ولی آنها

علایق سعید عزت اللهی

الگوی فوتبالی داخلی و خارجی : کریم باقری و پل پوگبا

غذای مورد علاقه : استانبولی

تفریح مورد علاقه : بیلیارد و بولینگ

بهترین دوست : بین فوتبالی ها سردار، جهانبخش و طارمی

بهترین تیم خارجی : رئال مادرید

کتاب مورد علاقه : کتاب خاطرات فرگوسن

اتومبیل محبوب : بی ام و

بیشتر از همه از چی میترسی : ارتفاع

افتخارات

کسب عنوان جوانترین بازیکن تاریخ لیگ برتر ایران

کسب عنوان بهترین بازیکن رقابتهای تورنمنت جام ریاست جمهوری قزاقستان، در این رقابتها تیم ایران صاحب جایزه ۱۰ هزار دلاری به همراه یک کاپ زیبا شد

وی در رقابتهای جام جهانی کوچک به میزبانی روسیه، در بازی مقابل فنلاند به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شد

کسب کاپ بازیکن پدیده لیگ برتر سال ۹۱–۹۲

اولین گل اروپایی در باشگاه روستوف روسیه

لینک های کمکی

منبع

همسر سعید عزت اللهی کیست؟+جزئیات بیشتر
www.khabareazad.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا