مجله زندگی

ورود منصوریان به ماجرای میثاقی و پیروانی

ورود منصوریان به ماجرای میثاقی و پیروانی

ساعد نیوز : علیرضا منصوریان یک بار دیگر با جملاتی که به زبان اورد، مخاطبان صحبت‌هایش را سورپرایز کرد.

ورود منصوریان به ماجرای میثاقی و پیروانی

به گزارش سایت خبری ساعد نیوز به نقل از “ورزش سه”، «نمی دانم آقا میثاقی متولد چه سالی هستی. من جسارت میکنم، از خانم ها نمی شود پرسید اما از شما چرا.» این شروع یک تک گویی دو دقیقه ای عجیب از علیرضا منصوریان بود که کسی انتظارش را نداشت.

وقتی میثاقی با لبخند پاسخ داد که متولد سال ۱۳۶۵ است، منصوریان گفت: «شما از من ۱۵ سال کوچکتری و من برادر بزرگتر شما هستم. هفته پیش دوست خیلی خوبم افشین پیروانی با شما صحبت می کرد، من احساس کردم که شما خیلی به هم ریخته شدی.»

سرمربی سابق استقلالی ها که در حال حاضر در آلومینیوم اراک به فعالیت مشغول است، در گفتگوی طولانی خود در برنامه فوتبال برتر دیشب، محمدحسین میثاقی مجری برنامه فوتبال را به عنوان ادامه دهنده راه عادل فردوسی پور، معرفی کرد.

او همچنین اضافه کرد: «چند هفته قبل هم دیدم یکی از هم صنف های خودم… کسی که ۲۰ سال در استقلال فوتبال کرده و افتخار مربیگری این تیم را داشته، این را به شما می گوید. از شما خواهشی دارم. صندلی ای که شما رویش نشسته ای، از صندلی ما مربیان هم بسیار داغ تر است. همطراز شما و نفر قبلی شما هم ۲۰ سال این مسیر را رفت، اگر می خواهید حقانیت فوتبال را مثل امشب به نمایش بگذارید، آستانه تحملت را باید بالاتر ببری آقا محمد. باید قوی باشی و این فقط شما نیستی که باید آستانه تحمل را بالا ببری، کل صداوسیما باید پشت شما مثل نفر قبلی بایستند و شما هم حقانیت فوتبال را اعلام کن.»

منصوریان درباره اتهام ها به میثاقی عنوان کرد: «شما یک هفته متهم به رنگ آبی و بعد قرمز و سبز و زرد می شوی. اما اگر تحمل کنی، ما مردمی هستیم که یک ذره به زمان نیاز داریم تا واقعیت را بفهمیم. از شما خواهش میکنم برای دفاع از حق یک سانتی متر هم کوتاه نیا. من منصوریان اگر دیدی اشتباه کردم انتقاد کن و من ظرفم را باید بزرگتر کنم.»

میثاقی که بیش از دو سال است اجرای فوتبال برتر را برعهده دارد، تلاش زیادی داشته تا برنامه متفاوت نسبت به ۹۰ بسازد اما مخالفت های بسیاری هم از سمت و سوی جامعه فوتبال و هواداری پیش روی خود داشته است. منصوریان دیشب تلاش کرد به میثاقی و برنامه اش اعتبار مضاعف بدهد و به همین جهت، صندلی او را داغ ترین صندلی فوتبال ایران اسم گذاشت.

وی در پایان خطاب به مربیان گفت: «با تمام احترام به همبازیان و مربیان، بگذاریم داوری مسیر خودش را برود. برنامه خوب شما و شب های فوتبالی بگذاریم کار خودش را انجام دهد تا حداقل بتوانیم به بخشی از فوتبال آسیب خورده کمک کنیم. بازهم می گویم اگر آقا جلال صحبت کرد، من هفته آینده روی خط می آیم.»

سپس محمدحسین میثاقی درباره انتقاد از افراد و واکنش آنها با استفاده از برند تیم صحبت کرد و منصوریان اینطور واکنش نشان داد: «اقا محمد، افشین دوست خوب من و برادر بزرگ من است. افشین پیروانی پسر خیلی خوبی است و شاید آن شب تحت فشار بود. ما اجازه نداریم برندی پشت سر بگذاریم. اگر هم برندی به دست آوردیم از پرچم کشور و شاید استقلال و پرسپولیس است. شاید افشین پیروانی عصبانی بوده چون او شخصیت بسیار خوبی دارد. شاید از کوره در رفته. شاید من آدم ضعیف النفسی هستم، شما مسیر خودت را برو اگر ما احساس کنیم مسیر خودت را نرفته ای با تو مقابله می کنیم. تو به زمان نیاز داری که به ثبات برسی. تا الان مسیر خوبی رفتی.»

این صحبت ها در حالی از زبان منصوریان بیرون آمد که او برای اظهار نظر درباره اتفاقات هفته گذشته و بازی آلومینیوم و تراکتور روی خط آمد اما به شکلی جالب، مسیر صحبت هایش به جایی رسید که دوباره به چهره وایرال هفته تبدیل شود.

منبع

ورود منصوریان به ماجرای میثاقی و پیروانی
saednews.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا