مجله زندگی

چادری‌ها چگونه روسری‌هایشان را ببندند؟

چادری‌ها چگونه روسری‌هایشان را ببندند؟

چادری‌ها چگونه روسری‌هایشان را ببندند؟

روسری جزو پوشش‌هایی است که بانوان عزیز چه چادری باشند، چه مانتویی، آن را متناسب با مکان‌های مختلف انتخاب می‌نمایند. اما آن چیزی که کمتر در پوشش روسری به آن توجه می‌شود،  مدل بستن روسری در بین بانوان چادری است.

به گزارش وقت صبح، مدل های زیادی مناسب با نوع جنس روسری و قواره آن، وجود دارد. در این ویدئو که فاطمه محمدی آن را در اینستاگرامش به اشتراک گذاشته، چند روش جذاب بستن روسری به نمایش گذاشته شده است.

یکی از دغدغه‌هایی که بانوان باحجاب با آن رو برو هستند مسئلۀ بستن روسری زیر چادر است. اینکه چطور آن را ببندند تا برای ساعت‌ها ثابت بماند، شل و ول نشود و آزاردهنده نباشد.

در ابتدا بانوان عزیزی که چادر می‌پوشند باید به این نکته توجه داشته باشند که در انتخاب جنس چادر خود نهایت دقت را مبذول دارند.

سنگین بودن چادر وعدم سُر بودن آن در مرتب نگاه داشتن شال و روسری شما روی سرتان بسیار تأثیر دارد. نکتۀ دوم در بستن روسری زیر چادر این بار متوجه جنس شال و روسری شما می‌باشد. هنگام خرید سعی کنید روسری یا شالی را انتخاب کنید که سبک باشد و لیز هم نباشد. روسری‌های کرپ و یا کج راه که ابریشمی هستند می‌تواند گزینۀ مناسبی برای زیر چادر باشد.

نکتۀ بعدی فیکس کنندۀ روسری یا شال شما است. باید دقت کنید که با چه فیکس کننده‌ای راحت هستید و اطمینان حاصل کنید که آیا می‌تواند به خوبی شال یا روسری شما را ثابت نگاه دارد تا شما مدام به شل و یا سفت کردن روسری خود مشغول نباشید. بهترین نوع این فیکس کننده‌های روسری، سوزن‌های حجاب و یا سنجاق‌های قفلی کوچک هستند.

اینها می‌توانند تا ساعت‌ها روسری و شال شما را ثابت نگاه می‌دارند بدون اینکه شما را اذیت کنند. استفاده از آن‌ها برای بار اول می‌تواند کمی دشوار باشد، اما شما با استفاده مدام از آن‌ها می‌توانید به آن عادت کنید و آن وقت می‌بینید که چقدر نسبت به دیگر فیکس کننده‌ها با آن راحت‌تر هستند.

منبع

چادری‌ها چگونه روسری‌هایشان را ببندند؟
www.vaghtesobh.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا