مجله زندگی

چرا زیدان به دنبال جدایی از رئال مادرید است؟

چرا زیدان به دنبال جدایی از رئال مادرید است؟

ساعد ینوز : زین الدین زیدان از همان اوایل فصل تصمیمی قطعی مبنی بر جدایی از رئال مادرید داشته است.

چرا زیدان به دنبال جدایی از رئال مادرید است؟

به گزارش سایت خبری ساعد نیوز به نقل از “ورزش سه”، شایعات در حال تبدیل شدن به حقیقت است و به نظر می رسد زیزو به زودی از باشگاه رئال مادرید جدا شده و استعفا خواهد داد. علیرغم تمایل فلورنتینو پرز به حفظ این سرمربی، اوو علاقه ای به ماندن ندارد. اما کوپه مدعی شد ناراحتی زین الدین زیدان به اوایل فصل و مرحله گروهی لیگ قهرمانان بازمی گردد. در آن مقطع شایعاتی مبنی بر احتمال اخراج این سرمربی فرانسوی در صورت عدم پیروزی رئال مادرید برابر شاختاردونتسک منتشر شد.

در واقع ممکن بود کهکشانی ها در همان مرحله گروهی با لیگ قهرمانان وداع کنند و به همین دلیل برخی نشریات معتبر اسپانیایی خبر از احتمال اخراج زیزو در همان اوایل فصل دادند. البته در نهایت رئال مادرید با کسب پیروزی در آن مسابقه به عنوان صدرنشین صعود کرده و در نهایت به نیمه نهایی لیگ قهرمانان نیز راه یافت.

زیدان از درز اخبار داخلی باشگاه به مطبوعات و پخش آن ناراحت شده و هنوز فلورنتینو پرز را نبخشیده است. در واقع سرمربی فرانسوی از همان مقطع تصمیم خود مبنی بر جدایی در پایان فصل را گرفته و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، نهایتا تا 24 ساعت آینده این خبر به صورت رسمی اعلام خواهد شد.

اخبار حاکی از توافق رئال مادرید با مکس آلگری، سرمربی ایتالیایی و پرافتخار است و به نظر می رسد او به زودی هدایت رئال مادرید را به عهده خواهد گرفت. البته در این میان نام گزینه هایی چون رائول و آنتونیو کونته نیز مطرح شده است.

منبع

چرا زیدان به دنبال جدایی از رئال مادرید است؟
saednews.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا