گردان‌های مقاومت ملی فلسطین: تلاش‌های شهید سلیمانی در غزه به ثمر نشست

گردان‌های مقاومت ملی فلسطین: تلاش‌های شهید سلیمانی در غزه به ثمر نشست

سخنگوی گردان‌های مقاومت ملی فلسطین با اشاره به نقش برجسته سردار شهید سلیمانی در حمایت از فلسطین و قدرتمند کردن محور مقاومت تاکید کرد که تلاش‌های این شهید بزرگوار در غزه به ثمر نشست.

گردان‌های مقاومت ملی فلسطین: تلاش‌های شهید سلیمانی در غزه به ثمر نشست

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از شبکه المنار، «ابوخالد» سخنگوی «گردان‌های مقاومت ملی» شاخه نظامی جبهه دموکراتیک آزادی‌بخش فلسطین اعلام کرد، ما در مقاومت ملی هستیم و در آخرین ساعات نبرد شمشیر قدس قبل از اعلام آتش بس با موشک‌های خود به سمت شهرک‌های صهیونیستی شلیک کردیم و دشمن اعتراف کرد که یک شهرک‌نشین آن کشته شده است. در واقع این حمله موشکی پیامی از جانب مقاومت بود مبنی بر اینکه موشک‌های ما متوقف نخواهد شد، جز در زمان مقرر. ما در اینجا تاکید می‌کنیم که مقاومت تحت‌ تاثیر قرار نگرفته و دشمن می‌داند که مقاومت توانایی‌های زیادی دارد که در هر زمان به خوبی از آن استفاده می‌کند.

سخنگوی گردان‌های مقاومت ملی فلسطین در ادامه گفت، رونمایی از یک هواپیمای بدون سرنشین به نام غزه در جمهوری اسلامی ایران پیام همبستگی از محور مقاومت و پیام حمایت از نامحدود بودن جنگ با دشمن صهیونیستی در همه جبهه‌هاست؛ از پرتاب موشک‌ها از جانب لبنان تا هواپیماهای بدون سرنشین از ایران و همچنین ادامه نبرد در غزه.

ابوخالد افزود، علاوه بر آن، این امر بیانگر ادامه حمایت محور مقاومت از فلسطین و پیامی آشکار است مبنی بر اینکه هدف محور مقاومت یکی بوده و آن نابودی رژیم جعلی و موجودیت غاصب صهیونیستی و اخراج آن از سرزمین ما و برپایی دولت مستقل فلسطین به پایتختی قدس است.

وی در ادامه از همه کسانی که در همه سطوح چه مالی و لجستیکی و چه از نظر نظامی از مقاومت فلسطین حمایت کردند تقدیر و تشکر و تاکید کرد، شما هیچ رزمنده‌ای را در نوار غزه نمی‌بینید که منکر این حقیقت شود که شهید حاج «قاسم سلیمانی» نقش برجسته‌ای در حمایت از مقاومت و عناصر و اصول آن داشت.

سخنگوی گردان‌های مقاومت ملی فلسطین تصریح کرد، ترور سردار سلیمانی به دست آمریکا به دلیل حمایت ایشان از مقاومت فلسطین بود. سردار سلیمانی تنها به دلیل مخالفت با آمریکا ترور نشد؛ بلکه آمریکایی‌ها او را به شهادت رساندند زیرا او همواره در میدان بود و می‌جنگید و مقاومت فلسطین در غزه را یاری کرده و به پیروزی رساند.

ابوخالد همچنین ضمن تجدید پیمان با رزمندگان در غزه تأکید کرد که نبرد ادامه دارد و عملیات‌های مقاومت فلسطین در نوار غزه با همه بازوهای نظامی آن ادامه خواهد داشت. رژیم اشغالگر صهیونیستی دشمن اصلی اعراب و مسلمانان و همه آزادگان جهان است.

وی در پایان گفت، ما به نبرد با دشمن ادامه خواهیم داد و جنگ ما محدود به مکان و زمان خاصی نخواهد بود. امروز تاکید می‌کنیم هر زمانی که قدس مورد تجاوز قرار بگیرد غزه فورا پاسخ آن را خواهد داد. بنابراین ما به شهید سلیمانی می‌‌گوییم که تلاش‌های ایشان به ثمر نشست و دشمن امروز شاهد قدرت مقاومت است؛ مقاومتی که شهید سلیمانی با آموزش و پشتیبانی و نظارت خود سهم بالایی در آن داشت.

انتهای پیام/

منبع خبر

گردان‌های مقاومت ملی فلسطین: تلاش‌های شهید سلیمانی در غزه به ثمر نشست
www.tasnimnews.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا